Widok

Czy jest potrzebny terapeuta pedagogiczny, pedagog?

Interesuje mnie, czy bylyby osoby chetne do zajec indywidualnych oraz grupowych max 4 dzieci w ramach zajec korekcyjno- kompensacyjnych, metody dobrego startu, zajec plastycznych, terapii pedagogicznej oraz wsparcie w nauce dla dzieci klas 1-3 i wsparcia psychologa. Przeprowadzanie diagnoz i sprawdzanie gotowosci szkolnej dzieci. Tworzenie pisemnie planow pracy z dzieckiem na podstawie diagnozy. Wsparcie w procesie wychowawczym poprzez rozmowy z pedagogiem i terapeuta mobilnym w domu dziecka lub terapeuty. Jestem doswiadczonym pedagogiem z kilkuletnim doswiadczeniem w pracy z dziecmi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko potrzebuje ale jest starsze, kończy 4 klasę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najbardziej, terapia pedagogiczna obejmuje sie dzieci nawet i starsze, gimnazjalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak gimnazjalne, jak już gimnazjów nie ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do Gimnazjum uczeszczaja jeszcze dzieci z klas 2 i 3 aby je ukonczyli. Nie ma gimnazjum dla obecnych uczniow szkoly podstawowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytając to forum mam wrażenie, że w Baninie potrzebna jest kompleksowa placówka zdrowia psychicznego wraz z oddziałem zamkniętym dla dorosłych, bo dzieci na szczęście jakoś sobie radzą
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie kazde niestety... w dzisiejszych czasach to rodzice sa zapracowani a dzieci niestety nie zawsze potrafia sobie ze wszystkim poradzic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No masz rację, ale mnie chodziło o to, że nie żrą się tak jak dorośli. Dziś się posprzeczają a jutro pogodzą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszy terapeta od wiekow dla dzieci to pan Pasek albo pan Reka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kiepskie podejscie, przemoc rodzi przemoc, a potem sie dziwimy, ze na swiecie dzieje sie zle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry