Widok

Czy ktoś mieszka na ul. Kubusia Puchatka?

Witam.
Planuję wreszcie wyprowadzić się z miasta i mieć swój kawałek ogrodu i dom. Spodobało mi się Banino i znalazłem kilka domów i działek. Chciałem zapytać się o jedną likalizację, a mianowicie ul. Kubusia Puchatka. Czy może ktoś tam mieszka, albo wie coś o tej lokalizacji, jak się tam mieszka, jak sąsiedzi, ogòlnie klimat na ulicty itd.
Słyszałem od znajomego, że tam trochę wieje, ale nie wiem na ile to problem.
Będę wdzięczny za każdą informację.
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kubusia super, ale np pszenna 5 m dalej to już masakra! A na poważnie to ok, choć częściowo na trasie lotów. Może wieje, ale jeśli jesteś oslonietybzabudowa to nie. Klimat dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Banino to zły pomysł! Ludzie bardzo roszczeniowi, problematyczni i hałas jak nie samoloty, to sąsiedzi w weekendy koszący trawę, albo wykonujący jakieś utrudniające w odpoczynku czynności! Wystarczy poczytać to forum, to zobaczysz jakie mają tu "problemy"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Mieszkam tu od 6 lat niedaleko Kubusia , mieszka się super i nigdy na pewno nie wrócę do miasta .Samoloty? już ich nie słyszę. Mój syn kupił mieszkanie na Kubusia które jest jeszcze wykańczane . A ''problemy " _ jakie ? sami je sobie stwarzają ludzie .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również kupiłem mieszkanie parterowe przy ul kubusia Puchatka.Jestem zadowolony z postępów budowy a zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, że w innych wsiach nie koszą trawy wcale? Co za joop...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkałem, jednak daleko trochę do lasu, w okolicy nie mogłem wyszukać żadnych uli aby zakosztować miodu , więc wróciłem do lasu do moich przyjaciół-Prosiaczka, Tygryska, Królika i wielu innych za którymi się bardzo stęskniłem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również kupiłem mieszkanie parterowe przy ul kubusia Puchatka.Jestem zadowolony z postępów budowy a zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po każdym większym deszczu tworzą się mega kałuże, ulica wiecznie dziurawa, w swoim ogródku musieliśmy zrobić drenaż, bo wiecznie stała woda. sąsiedzi różni - jak wszędzie. do lądujących samolotów można się przyzwyczaić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry