Widok

DNO

Zdecydowanie odradzam kat. D! Kłamliwy opis dotyczący autobusu. W rzeczywistości jeździ się na złomie z 97 r., który w każdej chwili może się zepsuć. Jeśli myślisz o szybkim zrobieniu kursu to zapomnij. Obsługa udaje, ze wszystko jest ok i robi dobra minę do złej gry, zamiast uderzyć się w pierś. Może kiedyś był to super osk ale teraz to katastrofa i tragifarsa. Brak szacunku dla czasu oraz pieniędzy kursanta.
Moja ocena
SuperOSK.pl kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 3
 
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 1
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

czy ktoś ma z Was jakiś numer komórkowy do firmy Śmiarowski ,nie mogę się dodzwonić do biura od rana !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja próbuję od piątku i nikt nie odbiera. Czy komuś udało się dodzwonić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie udało się mi tam dziś dodzwonić ,pojechałam po pracy i na drzwiach pisze inwentaryzacja do 20.08.2015r.Jutro zgłaszam sprawę na policję ,zapłaciłam za kurs i od tygodnia nie mogłam umówić się do lekarza bo niby chory a dziś taka niespodzianka ,Załamana jestem kasa w koszu !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również od piątku nie mogę skontaktować się z biurem...Mnie z kolei w piątek smsem poinformowano o inwentaryzacji, która ma potrwać tydzień...ewidentnie coś jest nie tak, szkoda tylko że kontakt i jakiekolwiek wyjaśnienia nie są możliwe!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
501 607 667
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie odbiera nikt !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
firma się zwinęła w czwartek wszyscy instruktorzy dostali wypowiedzenie wszyscy zostaliśmy oszukani nie ma podstawy prawnej do zgłoszenia na policji pozostaje tylko droga cywilna chcemy złożyć pozew cywilny grupowy jest to jedyna droga .
Prawdopodobnie Właściciela nie ma już w kraju.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobaczymy co dalej będzie jaką obronę przyjmnie śmiarowski !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cos wiadomo cokolwiek ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co teraz z pieniedzmi gdzie mam się udać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry