Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wycieczka na 100% wątek zamknięty Byłam na wycieczce, gdzie przejazd organizował Dobrucki i mimo dość kiepskiej...
~Berta Krause
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Udana wycieczka wątek zamknięty Polecam firmę, wszystko precyzyjnie przygotowane. Autobus punktualnie...
~Barbara Otto
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Zawsze miło i sympatycznie wątek zamknięty Zawsze miło i sympatycznie jest w firmie Dobrucki. Korzystaliśmy już kilka...
~Danuta Tkacz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Fantastyczna niespodzianka ! wątek zamknięty Dzięki firmie Dobrucki, zapewniłyśmy przyjaciółce niezapomniany wieczór...
~Aida
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Udana wycieczka z firmą Dobrucki ! wątek zamknięty Tak mogłabym opisać w skrócie wyjazd firmowy autokarem wynajętym w tej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Wynajem busa wątek zamknięty Firma nasza wynajęła w firmie Dobrucki bus na zorganizowaną wycieczkę...
~Ada Piechura
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Komfort i elegancja ! wątek zamknięty Wynajem limuzyny w firmie DOBRUCKI okazał się super pomysłem z okazji...
~Donata H.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Profesjonalizm w każdym calu ! wątek zamknięty Korzystaliśmy z wynajmu autokaru do przewozu wycieczki zagranicznej po...
~Sonia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Na bogato wątek zamknięty Impreza przeprowadzona na najwyższym poziomie. Wszystko zabezpieczone ze...
~Bogdan Wolski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Wynajem Busa wątek zamknięty Bardzo udana wycieczka po nadmorskich miasteczkach a wszystko to dzięki...
~Adam Stachura
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Wzorowo wątek zamknięty Usługi są realizowane wzorowo, sam tabor bardzo nowoczesny i czysty, śmiało...
~Ewa Lipiec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Solidna Firma wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług wynajmu i przewozu osób autokarem. Wszystko przebiegło...
~Dorota Radomska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Profesjonalizm i dobre samochody wątek zamknięty Wpierw miałem awarię mojego samochodu i korzystałem z usług firmy Dobrucki....
~Adam Bell
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Barbara Mizerka wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy, Polecamy wszystkim zainteresowanym.
~Barbara Mizerka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Solidna Firma wątek zamknięty Miałem przyjemność korzystania z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony....
~Bogdan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 grudnia 2016

Zadowolony wątek zamknięty Polecam, jestem bardzo zadowolony z ich usług i polecam wszystkim...
~Adam Kowalski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Dzjękuję wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalną obsługę.
~Ada Olaf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Udana wycieczka szkolna wątek zamknięty Dzieciaki z Gimnazjum były bardzo zadowolone z wycieczki autobusem do...
~Beata Widera
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Wycieczka szkolna wątek zamknięty Zorganizowana wycieczka, gdzie przewoźnikiem była firma Dobrucki zakończyła...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Miła obsługa w autobusie wątek zamknięty Gorące podziękowania dla przewoźnika Dobrucki za wynajem autobusu na przewóz...
~Cezary Sopot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
103

postów

95

wątków

do góry