Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jedna z najlepszych firm dla wynajmu. wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę, jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Autokary i...
~Małgorzata Rutkowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

polecam przewoźnika wątek zamknięty Od lat jeżdżę Dobruckim, obserwuję tę firmę, jej rozwój i powiedzmy...
~Aliaki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra firma usługa, jakość na najwyższym poziomie ceny konkurencyjne....
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Nie zawiedli wątek zamknięty Wynajęliśmy mikrobus dla gości weselnych. Autokar przyjechał na czas, szofer...
~Kiesia88
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Zadowolona kolejny raz wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa i przyzwoita cena . Do tego rzetelni i solidni. Ostatnio...
~Nika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Niesamowita firma wątek zamknięty Bardzo dobra firma przewozów autokarowych. Wynająłem ją na wycieczkę. W...
~marcin23417
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Polecam korzystanie z usług wątek zamknięty Przypadkiem natrafiłam na tę firmę jak szukałam autokaru na zorganizowaną...
~Wisia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Wysoko oceniam kilkuletnią współpracę wątek zamknięty Jako biuro podróży korzystamy z usług Pana Dobruckiego od 2012 roku. Po...
~Andrzej Pionke
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Nie bardzo lubię podróżować, ale dzięki tej firmie chyba zmienię zdanie....
~karcik2611
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Grupowo :) wątek zamknięty Bardzo dobra oferta. Dzisiaj w dobie wszechobecnej konkurencji coraz trudniej...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Świetna solidna firma wątek zamknięty Gorąco polecam byłem z moimi uczniami na wycieczce i skorzystaliśmy właśnie z...
~Piotr Derda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Super wątek zamknięty Witam polecam wszystkim te firmę samochodową. Czułam się bezpiecznie i...
~marla2214
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Tylko podróżować i cieszyć się widokami za oknem wątek zamknięty Usługa na najwyższym poziomie, autokary czyste i zadbane, pełen...
~Jurata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

Matu708 poleca wątek zamknięty Pełen profesjonalizm jakość na najwyższym poziomie. Firma przystepna cenowo....
~matu708
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Podróż Autokarem z Trójmiasta do Niemiec wątek zamknięty Podróżowałem autokarem z Trójmiasta do Niemiec. Autokar podstawiony został na...
~Maciej Rawski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Rewelacja- polecam każdemu kto pragnie udanej podróży wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w każdym calu. Podróż tymi autokarami to fantastyczne...
~tusqa18
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Obsługa i jakość bardzo dobra wątek zamknięty Bardzo dobra usługa, jakość na najwyższym poziomie. Bardzo polecam każdemu
~Małgorzata W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Przewoz wątek zamknięty Super współpraca. Szybko, tanio, bez zarzutów. Pełen profesjonalizm. Gorąco...
~Kas Ba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

wynajem busów wątek zamknięty najlepsze autokary i zadbne
~andzia16180
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Wszystko bez żadnych zastrzeżeń wątek zamknięty Korzystałem z usług tej firmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę polecić...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
103

postów

95

wątków

do góry