Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra firma, profesjonalna i przystepna cenowo
~Piotr Szklany
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

bardzo dobra firma przewozowa!!!!!! wątek zamknięty zamówilismy ta firmę aby przewieźć gości na wesele , bardzo szybki kontakt...
~justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

bez jakichś specjalnych uwag, jestem zadowolony wątek zamknięty Jechałem w tamtym tygodniu wraz z koleżanką z Dobrudzkim do Niemiec już drugi...
~lesiuzpustek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Polecam wszystkim, to firma na bardzo wysokim poziomie wątek zamknięty Świetny przewoźnik, fachowa obsługa, świetne autokary. Bezpiecznie i...
~Krystyna Niewola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Brak profesjonalizmu - NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy! Dziś zawiedli na całej...
~Agnieszka
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Żałosne- nie polecam! wątek zamknięty Nie ma się co tłumaczyć kiedy nie wywiązuje się z podpisanej umowy! Na piśmie...
~Karolina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Satysfakcja wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług firmy Dobrucki przy przewozie gości weselnych....
~Monika i Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Wesele 1.03.2014 wątek zamknięty Oferta, bezpieczeństwo, komfort, terminowość i ceny - z tych wszystkich...
~Ilona i Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Po raz pierwszy nasza firma korzystała z usług Firmy Dobrucki. Nie ukrywam,...
~Monika Piotrowska - Szypryt
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

solidni wątek zamknięty jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu firmy . korzystałam z niej...
~beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Bardzo dobrze oceniam firmę Dobrucki wątek zamknięty Wynajęłam busa i się nie zawiodłam. Tydzień jeździli z moimi kontrahentami z...
~Erynia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2011

Francja elegancja wątek zamknięty Bardzo zadowolony jestem. Wynajmowałem autokar w tej firmie już trzy razy.
~pako
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2010

Autokary wątek zamknięty Nigdy takiej firmy nie powino byc,dzis tj.27.06.2010r mial podstawic 2 aukary...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

Zadowolony wątek zamknięty ja jestem zadowolony, kilka razy jeździłem z firmą Dobrucki i zawsze było OK....
~Eryk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Super firma wątek zamknięty Witam. Z tą firmą jeżdżę od dawna. Nigdy się nie zawiodłem. Obsługa świetna,...
~Niuniek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
103

postów

95

wątków

do góry