Dorota

Fryzjerzy

Gdynia, al. Zwycięstwa 256

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AGATA - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolona z wizyty. Super strzyzenie i koloryzacja. Dziekuje bardzo !!
~AGATA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

MT - opinia wątek zamknięty W poniedziałek po "wirusowej" przerwie umówienie wizyty, pytanie o cenę--ta...
~MT
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 maja 2020

Dagmara - opinia wątek zamknięty Cena nieproporcjonalna do świadczonej usługi. Strzyżenie chłopięce trwające...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

To jest już nie jest ta Dorota co kiedyś. wątek zamknięty Pani widać z doświadczeniem, obcieła mnie w jakieś 5 minut, nie umyła mi...
~Wiesław
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Nie polecam! wątek zamknięty Omijajcie ten salon szerokim łukiem. Pani Iwona, robiła mi pasemka..wyglądam...
~Ania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Słabo wątek zamknięty Panie niemiłe, bardziej zajmują się same sobą niż klientami.
~E.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty W ostatnim czasie korzystałam dwukrotnie. Kolor nie dobrany. Cięcie mimo...
~Szczerze
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Fatalne podejście personelu!!! wątek zamknięty Niestety bardzo nie lubię tego robić ale muszę wystawić negatywa. Po...
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

nieudana wizyta wątek zamknięty pierwsza wizyta była super: po strzyżeniu włosy układały mi się same przez 2...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Nie polecam Pani Beaty (3 fotel po lewej) wątek zamknięty Trafiłem na zły humor.... usługa na odwal, poniżej poziomu, cena jak za...
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem stałym klientem pani Basi. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Gorąco Polecam, wątek zamknięty Gorąco polecam panią Sarę, która strzyże mnie od roku i zawsze jestem...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

POLECAM TEN SALON wątek zamknięty Chodzę od lat i zawsze wracam do domu zadowolona. Szczególnie polecam Panią...
~DD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Od wielu lat korzystamy z córką z usług w salonie Dorota, zawsze u tej samej...
~Hipiska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Super salon, ma swoje wady ale jednak zalet jest wiele więcej wątek zamknięty Ludzie ogarnijcie się, chodzę do tego salonu już nie od dziś. Jeszcze nigdy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

SUPER! wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Ewy od lat i jestem bardzo zadowolona. Po wizycie w...
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Ja polecam wątek zamknięty "Jeszcze sie taki nie urodził co każdemu by dogodził"... Jasne, można być...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Stała klienka wątek zamknięty Czytam tak sobie opinie i nie wierze... Wiadomo nie każdemu można dogodzić,...
~Wdzięczna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Klientka stała od 2 lat wątek zamknięty Jestem stała klientka od 2 lat, chodzę do młodej blondynki pani Sary. Jestem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

porażka wątek zamknięty ...nigdy nikt tak nie spieprzył mi włosów - poszłam na podcięcię, a wyszłam z...
~E.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

69

wątków

do góry