ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elka School dobra szkoła jazdy wątek zamknięty Zrobiłam kurs w Elce i jestem bardzo zadowolona. Świetna i życzliwa obsługa w...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Elka Bardzo Dobra Szkola! wątek zamknięty Witam, polecam Elke niesamowita szkola jazdy, oraz wspaniali ludzie. Bardzo...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2019

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Najlepsza szkoła nauki jazdy pod słońcem! Kurs przyspieszony mega świetna...
~Aga Ch.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty Bardzo polecam Elka school! Po kilku godzinach jazdy w innej szkole...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

bardzo polecam wątek zamknięty Kurs teoretyczny super oczywiście jak się uważnie słucha i zadaje pytanie...
~Marcin Jaszczak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Polecam! wątek zamknięty Egzamin praktyczny zdany za 2 razem. Na obydwu zostałem pochwalony za...
~Mateusz Kaszuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Kurs teoretyczny super oczywiście jak się uważnie słucha i zadaje pytanie...
~Marcin Jaszczak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Świetna szkoła wątek zamknięty Miałe lekcje z p.Januszem Piotrowskim i dzięki niemu zdałem za pierwszym...
~Kamil Trzonkowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Zdane za pierwszym razem wątek zamknięty Dzięki współpracy z Panem Wojtkiem Naklickim udało się bezproblemowo zdać za...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Egzamin zdany za pierwszym razem! wątek zamknięty Szkoła nauki jazdy zdecydowanie godna polecenia. Obsługa na wysokim poziomie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Prawko TYLKO z Januszem Piotrowskim! wątek zamknięty Pan Janusz jest świetnym instruktorem! Ma świetny kontakt i zrozumienie z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Super wykłady, można się dużo dowiedzieć. Na jazdy polecam instruktora...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Jeżeli Elka - to tylko z Panem Kazimierzem Kepke! wątek zamknięty Polecam Elkę School każdemu, dziękuję najlepszemu instruktorowi Panu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam Instruktora Darka G., tłumaczy ze zrozumieniem, ma dużą cierpliwość...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Elka School to najlepsza decyzja:) wszystko przebiegło bezproblemowo i...
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Pan Grzegorz to najlepszy instruktor wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam Pana Grzegorza Kaczmarka! Człowiek bardzo spokojny...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Polecam każdemu wątek zamknięty Zdałam prawo jazdy na kategorie B za drugim razem. Świetna szkółka, wszyscy...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Szybko ukończony kurs, nie ma problemu z dostosowaniem godzin jazd, egzamin...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Jak prawko to tylko z Panem Januszem! wątek zamknięty Bardzo, bardzo polecam p. Janusza Piotrowskiego! Egzamin zdany za pierwszym...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Polecam jazdy z p. Pawłem Krupą wątek zamknięty Absolutnie polecam jazdy z p. Pawłem Krupą, jeśli decydujemy się, żeby...
~Jack
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2095

postów

1961

wątków

do góry