Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra wątek zamknięty jak narazie jedyna konkurencja tip topa oby tak dalej
~seba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

Świetne miejsce wątek zamknięty Polecam bywam tam często, jedzenie pyszne, jedyny minus - wzrost cen ,...
~Axwell
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Smaczne ale drogie wątek zamknięty Jedzonko niesamowicie smaczne i polecam ale szybko ida w slad tiptopa (ceny)!...
~Smakosz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

KAROLINA - opinia wątek zamknięty Od początku zamawiam tam pizze bardzo często i stwierdzam jadnoznacznie ,ze...
~KAROLINA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

opinia wątek zamknięty :) Smaczne i bardzooo dobre! polecam!
~Asia S
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

Maciej - opinia wątek zamknięty Jedzonko super.
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Polecam ! wątek zamknięty Jestem stala klientka tej pizzeri,robia super pizze,szczegolnie polecam...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Nic dodac nic ując..... wątek zamknięty Pysznie,smacznie,ceny normalne,nie żałują produktów na pizzy,duże porcje...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Rewelacyjna Pizzeria :)) wątek zamknięty Jestem Stałą klientką , korzystam kilkakrotnie i jeszcze ani razu nie...
~Anna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

Pysznie ,i tanio;] wątek zamknięty Czesto zamawiam pyszna pizza Mexico typowo meksykańska i Mista bardzo dobra;]
~e
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Świetna pizza , miła obsługa, polecam. wątek zamknięty Jadam tam często, robią naprawdę świetną pizze .Obsługa zawsze miła ....
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Arek - opinia wątek zamknięty Polecam!! Super smaczna pizza!! A Pani która obsługuje bardzo apetyczna:) W...
~Arek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

pychota... wątek zamknięty Byłem z rodziną na wczasach na Górkach Zachodnich,przez przypadek trafiłem do...
~wczasowicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

REWELKA! wątek zamknięty Bardzo dobra pizza - ciasto świetne al'a carbonara zwala z nóg (NAJLEPSZA...
~Aro
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2009

Polecam DRUM ENIGMY wątek zamknięty Witam wszystkich dziś po raz pierwszy miałam okazję skorzystać z nowego menu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Pizza wątek zamknięty Jedna z najsmaczniejszych w okolicy. Zrezygnowałam z usług Pizzerii Planet/...
~Majka z Dyrekcyjnej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

konkretna poprawa w dostawach wątek zamknięty Jestem stałą klientką. Muszę stwierdzić iż w ostatnim czasie dostawy z...
~Martusia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

PIZZA wątek zamknięty POLECAM WSZYSTKIM PIZZE Z TEJ PIZZERII!! JEST WYŚMIENITA !! UWAŻAM ŻE...
~Alicja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lutego 2010

KIEROWCA PIZZERII wątek zamknięty PRZEPRASZAM TYCH PAŃSTWA KTÓRZY CZEKALI TAK DŁUGO NA DOSTAWĘ Z PIZZERII....
~Kierowca
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

super !!!!! wątek zamknięty Zamawiam często pizze z tej pizzeri,muszę powiedzieć że pizze mają...
~Kama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

45

wątków

do góry