Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony klient. wątek zamknięty Kupowałem tam już wiele razy i zawsze wszystko było OK. Z serwisem również...
~Yuru
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Części ! wątek zamknięty Kupiłem wczoraj kilka części, procesor, grafikę, płytę głowiną oraz pamięci....
~Kozakiewicz Przemysław
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 października 2008

HD4850 + zasilacz Pentagram 460W. wątek zamknięty Kupiłem w tym sklepie kartę graficzną Radeon HD4850 firmy Sapphire oraz...
~Kurt
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 października 2008

LG W2252V-PF wątek zamknięty Przyszedłem do tego sklepu z zamiarem kupna monitora 22" z HDMI. Miła bsługa...
~Jan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2008

Udane zakupy. wątek zamknięty Kupiłem tutaj 3 części komputerowe (procesor, płyta główna i pamięć RAM),...
~Thomassonio
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

ulisses - opinia wątek zamknięty Tak to jest ze swiat sie zmienia. Niektore rzeczy zmieniaja sie na lepsze,...
~ulisses
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 września 2008

Full Wypas!!! wątek zamknięty Ceny niskie, wybór bardzo duży, obsługa miła i profesjonalna. Wszystko...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 września 2008

Dobra robota. wątek zamknięty Obsługa sklepu miła i profesjonalna - potrafi dobrze doradzić. "Całość" moim...
~Janusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2008

Tak! wątek zamknięty Zakupy moje w tym sklepie przebiegły wzorowo. Wszystko szybko i porządnie....
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2008

Porządny sklep! wątek zamknięty W tym sklepie wszystko jest w najlepszym porządku. Początkowo miałem kupować...
~Groźny
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2008

Jestem na TAK ! wątek zamknięty Wszystko jak najbardziej ok. Paczka doszła szybko, miły i dobry kontakt...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 września 2008

Sklep warty polecenia. wątek zamknięty Wszystko super, expresowa wysyłka, towar 1 klasa. Polecam!
~Darek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 września 2008

odradzam stanowczo wątek zamknięty Kupowałem 2 komputery. Z pierwszym nic się "nie działo", więc po 2 latach...
~marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

porażka wątek zamknięty Skorzystanie z tego punktu usługi to dobry sposób na wyrzucenie pieniędzy w...
~X
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

polecam wątek zamknięty Fachowa obsługa! Konkurencyjne ceny! Nie olewają klienta. Zdecydowanie...
~Autor
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lipca 2008

Traca coraz wiecej starych klientow wątek zamknięty Wiec tak, robie (w zasadzie robilem) tam zakupy od jakis 6-7 lat, polecilem...
~Bartek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

SUPER wątek zamknięty Kupowalem u tych panstwa komputer jakies 2 tygodnie temu. Pan z obslugi...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 listopada 2007

Co wy gadacie za głupoty wątek zamknięty Po 1 patronatem nad serwisem obieła Balta.pl- sklep komputerowy. Kupowałem...
~Karol
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Złożyłem reklamacje i od razu dostałem nowy egzemplarz :) w innym sklepie...
~jimmi1984
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 lipca 2007

ODRADZAM wątek zamknięty Chciałem kupic kontlorer 1394, cena na stronce 60zl, w tym kontlorer, kabel...
~snaky
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

70

wątków

do góry