Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tanio, Krótko Zwięźle i Na Temat wątek zamknięty Kpiłem sprzęt tanio, obsługa fachowa wie co mówi, bez zbędnego naciągania,...
~Rudii
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lipca 2007

A ja POLECAM! wątek zamknięty Po długiej i rzeczowej rozmowie na GG ze sprzedawcą kupiłem 2x panel LCD...
~Grzegorz - Kraków
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 czerwca 2007

Tragedia. wątek zamknięty Jak w nagłówku. Kupiłem w ESC komputer, który od początku był wadliwy. Po...
~venathar
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 czerwca 2007

PRZESTRZEGAM wątek zamknięty Kupiłem monitor z gwarancją "zero martwych pikseli" 2 dni przed końcem...
~Maciej
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 maja 2007

Tragedia ! wątek zamknięty Jeżeli faktycznie wolisz zapłacić te 5-10 pln mniej i potem przez cały okres...
~Mar-ass
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 maja 2007

POLECAM wątek zamknięty często robie zakupy co za tym idzie kożystam również z serwisu i nie zdażyło...
~marek w.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 maja 2007

Słabiutko wątek zamknięty Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami! Reklamacja to u nich...
~marek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 maja 2007

T R A G E D I A wątek zamknięty Ceny niskie, to prawda, ale ten tani sprzęt jest wadliwy. W przypadku...
~lobson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

NIE POLECAM! wątek zamknięty Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim, a z racji zawodu miałem do...
~marek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2007

NAJGORSZY SKLEP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupami w ESC to ODRADZAM!!! W momencie kiedy...
~klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

70

wątków

do góry