Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gość - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce, świetnie spędzony czas z rodziną. Polecamy!
~Gość
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

nmtr - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne i mądre miejsce głównie dla dzieci, ale dorośli też nie...
~nmtr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Polecam wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce dla dzieci i dorosłych. Całość naszego opisu znajdziesz tu
~Atrakcyjne wakacje
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2019

Zmieszana ... wątek zamknięty Byliśmy w minionym tygodniu z rodziną, spędzaliśmy weekend u znajomych w...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

super!!! wszystkim polecam dużym i małym wątek zamknięty Bardzo ciekawa ekspozycja coś nowego dla umysłu nie tylko dziecięcego ale tez...
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Mieszane uczucia wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie mam mieszane uczucia. Nowoczesny budynek, czystko i...
~Qwer
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Wspaniale spędzony czas i świetna zabawa wątek zamknięty Kilka dni temu miała niekłamaną możliwość odwiedzenia Centrum Nauki...
~Vaire
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Mocno przereklamowane wątek zamknięty Chyba zbyt duże oczekiwania mieliśmy wobec Experymentu. Mniejsza niż...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Kiepska organizacja wątek zamknięty Odwiedziłam dzisiaj Centrum z grupą zorganizowaną. Niestety taka wizyta nie...
~ja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Zabawa i nauka zarówno dla dzieci jak i dorosłych wątek zamknięty Świetne miejsce na kilka godzin nauki połączonej z zabawą. Nie ważne czy ma...
~anel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Zdecydowanie polecam takie eksperymentowanie;) wątek zamknięty Witam, w majówkę wybrałem się z rodziną do Experymentu, było wręcz...
~Rafał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

cena biletu wątek zamknięty Witam Własnie wróciłem z wycieczki rodzinnej z Experymentu ogólnie fajna...
~saracen
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Akademia Eksperymentu wątek zamknięty Centrum eksperyment wyszedł z bardzo dobrym pomysłem stworzenia wykładów dla...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

:) wątek zamknięty Miejsce warte odwiedzenia aczkolwiek obsługa jest straszna ! Poprosiłam o...
~Dominika :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Warto zwiedzić drogie dzieci :) wątek zamknięty Uważam, że oceny są zbyt surowe. Ludzie co wy myślicie, że za 20 złotych...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Skandal organizacyjny, wstyd! wątek zamknięty Dzisiaj tj. 28.01 biedne dzieci czekały w kolejce do kasy, NA DWORZU W...
~Czekający
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

komunikacja!!! zróbcie coś z tym!!! wątek zamknięty jakiś cyrk z dojściem do experymentu, ochrona każe parkować gdzies z tyłu...
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Super! warto się wybrać wątek zamknięty Odwiedziłem CNE wczoraj razem z moją żoną i już dorosłą córką i na prawdę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Warsztaty wątek zamknięty Warsztaty prowadziła pani, tematyka przyrodnicza, dzieci czuły się jak na...
~Ewa
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Skąd ta cena? wątek zamknięty 20 zł za wejście to gruba przesada. Znacznie lepiej wspominam Centrum...
~olgierd
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

27

wątków

do góry