Widok

FATALNA OBSLUGA PACZKA W GDANSKU OCZEKUJE TYDZIEN

Po raz drugi spotkalem sie z fatalna obsluga..W innych odzdzialach pracuja kompetentni ludzie,poniewaz paczki dostarczane sa bardzo ladnie.Problem zaczyna sie gdy trafia do gdanska,tam sa ludzie ktorzy powinni jak najszybciej zmienic prace na mniej odpowiedzialna.Po raz drugi moja paczka ugrzezla w tym fatalnym miejscu na 4 dni i z tego co widze jeszcze sie przedluzy,poniewaz przekazano mi wiadomosc przez jakas paniusie,ze kurier byl po 4 dniach i teraz paczka czeka na przyjazd odbiorcy osobisty.Czyli zdaniem ludzi tam pracujacych klient powinien czekac caly tydzien bo moze cudowny kurier sie kiedys pojawi.Nie wychodzic z domu,czekac,az cud sie zdazy.Jak widze nie ja jestem jedyny,nigdy nie skozystam juz z tego oddzialu.Nikt nie przyznaje sie do bledu.SWIETE KROWY WEZCIE SIE DO ROBOTY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Szanowny Panie pozwolę sobie odpisać na twoją opinię .Jestem kurierem w tym oddziale nie wiem czy akurat w tym rejonie ale pewnie nie ale zasada jest prosta.
zamówiłeś przesyłkę kurierem czekaj danego dnia w domu , no ale pewnie nie możesz poproś sąsiada jeżeli wymaga ona zapłaty zostaw pieniądze sąsiadowi przy okazji pozdrowienia dla wszystkich ogarniętych klientów którzy zostawiają pieniądze np. ochronie a kiedy wracaja do domu przesyłka na nich czeka.
a jeżeli niedaj boże coś się stanie z przesyłką otworzysz będzie uszkodzona jest oczywiste że trzeba spisać protokół szkody bądż normalny nie kłutliwy a napewno kurier nawet po pracy podjedzie spisać go.
a dla wszystkich ewentualnych czytelników tego materiału i klientów firmy k-ex w gdańsku.
drogi kliencie pamiętaj że kurier wyjeżdza z gdańska elbkąska 110 gdańsk około 10-11 i powinien jeżdzić do godziny 17 jeżeli odebrałeś przesyłke po godz 17 to uznaj to za dobry gest kuriera , i pamiętaj że nie jest w gesti kuriera awizować przesyłek bo i tak będzie musiał ją zabrać na następny dzien itak np. 10 nie dpręczonuch przesyłek z nia poprzedniego powiększa następny dzień o te dziesięć i z 80 robi się 90 a jest to bardzo dużo.
miałem jedną panią która chciała żebym doręczył jej przesyłkę wieczorem ok mieszkam w okolicy i co usłyszałem wie pan co tak o 22 uważam osobiście że jest
to beszczelne.
zasada jest prosta dla wszystkich którzy nie byli obecni w domu w trakcie dostarczania przesyłki
Zamawiałeś/łaś kuriera kurier był ale niestety to ciebie nie było osobiście do takich klientów podjeżdzam 2 raz na koniec pracy jak zdonże , nie cofan się do cwaniaków i cwaniaczek którzy myślą że jak zapłacili 15 zł to mają gońca na telefon który podjedzie na ich życzenie bo jest to po prostu nie opłacalne za 3 zł jeżdzić wte i na zat.
To jest praca taka jak twoja w ciągu dnia będziesz w pracy zamów przesyłkę do pracy.Bo ja tak jak wy pracuję do 17 a i tak jeżdzę dłużej bo jeżdżę dla siebie.
A rożwież człowieku 60 przesyłek i ze 100 odbierz zdaj na magazyn i spraw aby ludzie byli zadowoleni.
Wielki szacun dla kurierów oddziału gdańsk naprawdę jest tam wielki zapierdol a nie dowiarków zapraszam tutaj do pracy pozdro dla nowego dyrka z kielc scyzoryk,scyzoryk tak na niego wołają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry