Widok

FIRMA ACT Z ELBLĄGA

Przestrzegam wszystkich przed pracą w firmie ACT. Traktowaniem pracowników i warunkami pracy jakie panują w tej firmie zajęła się Państwowa Inspekcja Pracy i Rzecznik Praw Obywatelskich. Pani Dyrektor Katarzyna Szachnowska, studiująca na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, przestała ogłaszać oferty pracy dla Elbląga bo wie że jest spalona, próbuje zatem znaleźć i wykorzystać pracowników w Trójmieście. Zachęcam do przeczytania całej prawdy o tej firmie.

http://www.elblag24.pl/fakty/84814-pracowniczy-meksyk-na-leczyckiej.html

http://www.elblag24.pl/fakty/84842-meksyk-na-leczyckiej-act-ciag-dalszy.html

http://www.elblag24.pl/fakty/84847-stowarzyszenie-zawiadamia-ministerstwo-pracy-w-s-sytuacji-pracownikow-firmy-act.html
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 21
To prawda co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 20
znam jeszcze jedną firmę od koleżanki kierowniczka to powiazanie z ,,ss,, pomieszana ze STALINEM TO DOPIERO MASAKRA .A jak coś się odezwiesz to cię zwalnia ludzie są zastraszani itd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety to przykra prawda. Zarządzenie firmą porażka jeden burdel, wieka pani dyrektor, o nie przepraszam na Panią trzeba sobie zasłużyć.
Firma zmieniła nazwę na Health and Beauty Care Sp. z o.o z siedzibą w gdańsku.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 20
nie straszcie ja dopiero zaczelam pracowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poinformuj kiedy Cię wyleją, dobrze ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
szybciej to sama ucieknę ,pracuję na razie do pierwszej wypłaty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
To powodzenia. I szczęścia w znalezieniu nowej (tym razem satysfakcjonującej) pracy. Nie zapominaj, że Fortuna (oprócz posiadanych już wysokich kompetencji) dziś jest bardzo ważna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jako były pracownik (nie produkcji tylko kadry zarządzającej) potwierdzam i przestrzegam !!! praca w tej firmie jest beznadziejna, to strata czasu i zdrowia psychicznego. ..
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 19
proszę nie dołujcie mnie ja tam właśnie teraz pracuję nie jest tak jak opisujecie jest czysto ciepło no ale???!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktos wie gdzie to sie traz miesci? Tzn hbc sp z o o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Health & Beauty Care Sp. z o.o.
Łęgowo
Ul. Tczewska 73
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Łęgowo za Pruszczem Gdańskim ?? Ostatnio tam przejeżdżałem i widziałem wypasiony budynek tej 'firmy'.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dokładnie tak, za tan vietem bordowy budynek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to nie już Różyny ? Łęgowo jako wieś jest przed Tan-Vietem. A propos firmy Tan-Viet: Właśnie miałem tam w zeszłym tygodniu 3 dniowe zlecenie i nikomu nie polecam ze względu na dojazd (3,50-3,80 w jedną stronę) i atmosferę (wszędzie kamery przez które gapi się kierownik i biurwy) !!! Jedyny plus to polska stała ekipa, ale wszystkich nadzoruje (i w robocie pogania) pewien mały chyba młody Wietnamczyk, ech...Poza tym dostaje się obiad (zupa + drugie danie) i czas na śniadanie (możliwość odgrzania ich zupek jak ktoś lubi).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydzierżawiony, ciekawe czy płacą w terminie, błędne koło, firma porażka, współczuję tym co tam pracują
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
A co kogo interesuje czy ich czy wydzierżawiony? No tak...firma porażka, a opinia to jest kogo? pracownika ACT, a całe forum jest o Health&Beauty Care.
Zrozumiałabym wypowiedzi obecnych osób pracujących w firmie Health&Beauty Care, ale i tak zawsze znajdzie się jednostka niezadowolona. Jest to nieuniknione. Ci co maja pretensje to i tak ci co najmniej pracują, a najwięcej oczekują od zakładu. I tak jest niestety wszędzie :(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Popieram opinie a do tego zero organizacji,totalny bałagan i chamstwo a do tego wszystkie maszyny się psują .Nie warto tu pracować.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 16
oczywiscie wyplaty nie ma
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ponoć organizacja jest jak dziewczyn z Elbląga nie ma-to były zadymiary!Pracowałam tam trochę i nie jest tak źle jak opisujecie.Pensja -fakt zazwyczaj z opóźnieniem ,ale jest. Na razie siedze w domu ,ale zastanawiam się czy nie wrócić.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 20
Zawsze znajdzie się ktoś kto nie jest zadowolony , dziwne że inni mogą wytrzymać ???
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 18
Szefowa się odezwała
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14
tak! Niezadowolony to malo powiedziane , wyplata powinna byc tydz temu!! Nerwicy mozna sie nabawic przy tym!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale plota goni plote -masakra!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie sikaj z tą plota, jesli bylo to naglosnione to chyba cos jest na rzeczy.
Bez przyczyny nie byłoby tego wszystkego, no zapewne ludzie są wszystkiemu winni, skoro to tak wspaniala firma to czemu nie wypłaca pracownikom pensji? i koło się zamyka najwidoczniej, widząc po komentarzach 'byłych pracownikow'. nie przystaje tak wspaniałej firmie robienie z ludzi murzynów. Przejeżdzam obok budynku, syf i malaria.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15
A wypłaty dalej nie ma ,podobno poszły przelewy.tylko cieszyć się z tego czy płakać? nasuwa się pytanie co robić dalej ,pracować w takim czymś ,a co za miesiąc znowu walka o własne pieniądze bo praca nie jest ani lekka ani miła.piszcie co myślicie o tym wszystkim?!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
najwidoczniej przelewy to gołębie pocztowe dostarczają, gdyż od wczorajszego dnia nie doszły na konta. Firma nie jest kompetentna nie jest wypłacalna, powinny zająć się nią urzędy i tak będzie w najbliższym czasie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
te gołębie dostarczyły mój przelew wczoraj :) i bardzo się cieszę. mały poślizg, ale jest. przynajmniej nie płacą w ratach jak inne firmy to robią.

Prawda jest taka, że każdy zacznie doceniać jak straci...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 13
najwidoczniej masz az tak duzo pieniedzy, że 'małe poślizgi' nie koligują z domowym budżetem i opłaceniem rachunków, robieniem obiadów dla dzieci. Bądź zarabiasz na swoje przyjemności.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
PRACA NIE JEST LEKKA ANI MIŁA? NO TAK, JAK KTOŚ POSZEDŁ PIĆ KAWĘ TO NA PEWNO ;)
Atmosfera jest bardzo sympatyczna! Ludzi mili! Pozdrawiam panie przy okazji :) Jedynie ci co przyszli narzekać psują wszystko :(:(
lżejszej pracy nie miałam! pakowanie butelek? etykietowanie maszyną?
Jedynym minusem ze praca tam jest sezonowa. a szkoda. gdybym nie znalazła stałej pracy to bym tam dalej pracowała.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 23
Popieram :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

niestety to nie są ploty, ale fakty, a może tak pozew grupowy? Zrobic porzadek "szefową" i starym w Szwecji, jest on jeszcze? czy się kochankowie poprztykali?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Firma jest ok, wypłata jest, kaśka fajna babka od kiedy nie ma lasek z elbląga jest świetna atmosfera, transporty idą na czas, przerwa wydłużona,same plusy mówię serio.Zgrana ekipa, ciepło w budynku, byliśmy na wigilii z szefową i na kręglach.Mówcie co chcecie ale my jesteśmy b.zadowolone.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 21
Drodzy! Odradzacie pracy?A ja szukam,tam było mi blisko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
hej co tam u was w pracy. chyb a szału nie ma bo u was ciągle ciemno.a jak tam produkcja, bo ja zamierzam do was wrócić za pare dni,pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
napisała psiapsiułka pani dyrektor, piszę z małej bo na Pania trzeba sobie załużyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
No cóż.... poprawię bo aż wstyd. Pisze się psiapsiółka :P Nic dziwnego, że były pracownik. :P
Człowieku piszesz na forum, przynajmniej sprawdź ortografię i formę pisowni, ale no tak za głupi jesteś. Ale oczekiwania od firmy pewnie były co? ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
ciepło w budynku, a to dobre, w normalnych firmach to standard, nikt o tym nie musi wspominać, ha ha ha!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wiem czy zauważyłeś/-aś, ale to jest odpowiedź na komentarz. Nikt na siłę o tym nie wspominał.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Teraz firma jest pod nowym logo i marką, mają też FB https://pl-pl.facebook.com/HBCarepl

Ktoś tam pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że pracujemy.Już rok mija.I zastanówcie się nad tym co piszecie na szefową.Pani Kasia,tak po roku pracy u tej pani tak o Niej piszę jest bardzo w porządku dla nas !!!Rozumiecie anonimowi cwaniacy? Pani Kasiu dziękujemy za imprezę rocznicową,kosze z prezentami.Torty były pyszne,taka niespodzianka.Co wy tam sobie tworzycie gwiazdy niespełnione ? Bzdury wypisujecie i tyle.Podpiszcie się jak tak szkalujecie szefową i firmę.Podniosę Wam ciśnienie tym wpisem ale uwaga: wiadomość z ostatniej chwili :pracuję tu rok i BARDZO LUBIĘ MOJĄ PRACĘ I MOJĄ SZEFOWĄ !!! Zazdrościcie jej wszystkiego i dlatego tak piszecie.A po drugie to co było nie ma już miejsca,my jesteśmy codziennie z chęcią w pracy.Pracowici zostali wynagrodzeni.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
szefowa kazała ci to napisać, dobre! Kto pracował w tym burdelu, to nigdy nie zmieni zdania. Cały "zarząd" w.. zamknąć, krętacze.
Uciekli przed egzekucjami komorniczymi w Elblągu, oszukiwali pracowników, kontrahentów. Garażowa firma, na wypożyczonym agregacie produkcja szła, bo za prąd "szefowa" nie miała z czego zapłacić.
Widzę że trzeba co jakiś czas odświeżać pamięć nie którym, bo marzenie o normalnie prosperującej firmie, ponosi szefową,i zamydla ludziom oczy, opisując rzeczy które chciałaby zobaczyć. Tacy ludzie się nie zmieniają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

podbijam wątek żeby nikt nie został oszukany. Tak dla przypomnienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

podbijam ku przestrodze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

do góry