Widok

Fajnie, polecam.

Sklep świetnie wyposażony, zawsze jest dużo ludzi, ale nie ma problemu z obsługą. Oferta bardzo atrakcyjna cenowo, sprzedawcy znają się na sprzedawanym asortymencie. Jedyny minus: młody sprzedawca przy kasie proponował zakup portfela i zdaje się, że nie słyszał naszej odmowy, gdyż proponował kolejne rzeczy do kupienia (jakieś bransoletki?), które nie łączyły się tematycznie z naszym zakupem...Jesteśmy jednak w stanie to zrozumieć, może pracował wcześniej na stacji benzynowej? Ogólnie w lepszej cenie nie kupilibysmy roweru w całym trojmiescie (sprawdziliśmy!)stad to już nasz kolejny zakup w tym roku. W świetnej cenie mają również aminokwasy,białka i markowe okulary. Pozdrawiamy i polecamy ;)
Moja ocena
Maraton kategoria: Sklepy turystyczne i sportowe
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wiem o kogo chodzi... Pomrukujący coś pod nosem kościsty blondynek, po przekazaniu mi informacji o braku pożądanego prze zemnie produktu nachalnie próbował wcisnąć mi różne izotoniki, mimo mojej stanowczej odmowy jego zachowanie wręcz się nasiliło i wciskał mi do rąk co rusz to nowe gadżety typu karabińczyk czy jak wspomnieliście - portfel. Po moich kolejnych odmowach usłyszałem uszczypliwy komentarz. Z uwagi na to, iż jestem stałym klientem i bardzo lubię robić zakupy w waszym sklepie co do nowego kolegi, mała prośba do reszty załogi .. - utylizujcie go albo trzymajcie na zapleczu ! ;)
pozdrawiam i do zobaczenia ! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry