nowy wąteknowy wątek
Fajny Klub

Wątek dotyczy: Rozi - Night Club - Klub Nocny - Gentlemen's Club

Ostatnio jechałem taksówką jakiejś firmy z Gdyni ,a w niej leciały reklamówki na monitorze,zainteresowała mnie reklama Rozi ,reklamówka super ale taksówkarz powiedział ,że w klubie jest jeszcze lepiej,dałem się namówić i nie żałuje. Klub naprawde super ,polecam

Moja ocena

Rozi - Night Club - Klub Nocny - Gentlemen's Club  |  (kategoria: Agencje towarzyskie)

• Obsługa: 6
  • Klimat i wystrój: 6
  • Przystępność cen: 6
  • Ocena ogólna: 6

* maksymalna ocena 6

Re: Fajny Klub

kłamstwo !!!!!!!!!!!!..............tam jest tragedia!!! brudne dziewczyny z ukrainy i złodziejki!!!!!!!! nie polecam nikomu ,naprawde!!!...dziewczyny tam nie maja nawet badań!!!!!!!!! tragedia!!!!!!!!...uwazajcie chłopaki...

Re: Fajny Klub??????

Zgadza się te dziewczyny są naprawdę brudne i tylko czekają na okazję aby okraść gościa..NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

polecam klub BODEGA w gdyni tam jest SUPER!!!!!!!!!!!

rozi sa tez polki bardzo ladne i z klasa ale sa juz po trzydziestce on sa ok a tak na marginesie to te opinie pisze ktos napewno z bodegi

jakie polki sa ok

fajny klub

chce dziewczyne na jedną noc

moge bez ogrudek powiedziec ze jest tam kilka polek mlodziutkich.Co prawda nie mieszkam w polsce ale moj dobry znajomy tez tam czasem bywa i osobiście poleca nie moge podac imienia ale dziewczyna ma cos w sobie zwyczajna spokojna miła...

z wlasnego doswiadczenia wiem ze sa tam dziewczyny nawet ponizej 30 lat sa mlodziutkie i ładne zadbane bywam tam i wiem co mowie ukrainki ok moze i sa niezaciekawe ale niektore polki sa naprawde mlode ladne i zadbane

Ale z Was żałosne dziady...