Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE POLECAM ZAWYŻONE NIEOUTLETOWE CENY wątek zamknięty Zaskakujące, dlaczego w Warszawie, Lublinie, Pozaniu mogą być prawdziwe...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

bylem pierwszy raz wątek zamknięty i udalo sie! kupilem to co chcialem! zadowolenie na maxa
~JBzGD
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 września 2009

piatkowy dzien za bezcen.... wątek zamknięty Ludzie nie dajcie sie wrobic,ceny w innych dniach tygodnia sa takie...
ivoo9
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

Całkiem fajne, tanio, jestem klientem wątek zamknięty Polecam, naprawde ciekawie zrobione centrum handlowe, można kupić markowe...
~Klient
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 grudnia 2007

dominik - opinia wątek zamknięty bardzo fajne centrum handlowe może dużo jedzenia nie ma ale zawsze można...
~dominik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

Martyna - opinia wątek zamknięty Jeśli ci się nie podoba to po co tam jeździsz ja uważam że to fajne miejsce
~Martyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

;) wątek zamknięty jesli nie podoba wam sie dojazd to poco tloczycie mi miejsce w Autobusie jak...
~jaaa;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Lubie to C.Ch ma fajny klimat wątek zamknięty Brakuje mi tam pizzerii,kina i basenu:-) Srednia wieku w promieni 10km to...
~vinyll
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

Markowo! wątek zamknięty Markowo! To słowo najlepiej oddaje jakość zakupów, ofertę centrum i cały...
~marko-maniak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 marca 2008

super ale zawsze małe ale ... wątek zamknięty Bardzo fajne centrum handlowe. Oferta sklepów dosyć duża a jeśli chodz o ceny...
~Marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 marca 2008

Good wątek zamknięty BArdzo dobrze! Wszystko na +
~!r@¤
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lutego 2008

Mogło by być lepiej wątek zamknięty Jeśli chodzi o gastronomię, to beznadzieja. Dojazd super, chociaż mam 60 km...
~Natalia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

dla mnie bomba wątek zamknięty pomimo niskich ocen, jest to moje ulubione centrum handlowe :) nie podoba mi...
~Pat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

Kowal - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre centrum, mila obsluga wszystko na plus polecam
~Kowal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2007

Kowal - opinia wątek zamknięty Jedyne niedociagnieca to gastronomia (powinien byc troche wiekszy wybor) i...
~Kowal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2007

Supersprawa, superpomysl, superceny wątek zamknięty Swietnie, ze powstaja centra, gdzie markowe rzeczy mozna kupic TANIEJ.
~mag.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 czerwca 2007

Bardzo fajne centrum. wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczona !!!
~Maja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

37

wątków

do góry