Widok

GORSZA SRTONA IK

Invest Komfort nie szanuje swoich Klientow.Natknelismy sie na bardzo zlosliwa i nieprofesjonalna obsluge przy zakupie mieszkania. Po odebraniu mieszkania ciezko bylo wyegzekwowac jakiekolwiek poprawki.Pamietajcie, wymagajcie zwymiarowanych planow mieszkania!
PS.Invest Komfort przez czas kiedy tworzy sie wspolnota mieszkaniowa jest waszym administratorem, gdzie nalicza mieszkancom horondalne ceny za administrowanie budynkiem.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z doświadczeń stolicy mogę powiedzieć, że administracja nie jest zła. Wcale nie jest drogo. Osiedle czyste klatki też.Dopiero jak zacznie pracować zarząd i ktoś komuś będzie chciał dać więcej zarobić nagle koszta wzrosną. Na poprzenim osiedlu czynsz wzrósł prawie dwukrotnie. Miałem porysowane okna i drzwi, zgłosiłem przy odbiorze i po niecałych 2 tygodniach naprawiono problem. Jedyne czego brakuje w Invest Komfort to cięzka sprawa z umowami (nie jest łatwo ją negocjować w ważnych punktach), ciężki kontakt z zarządem, przez który wszystkie ważne decyzje są podejmowane. Jedyne co ratuje Invest Komfort to świetne lokalizacje, jakość wykonania, klatki schodowe, standart, no i sprzedawcy (znakomity pan Rafał L.).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Inv. Komfort to najbardziej cwaniacka firma dewloperska. Wiem coś o tym bo mam od nich mieszkamie. Są sympatyczni dopóki nie kupisz mieszkania. Później są nastawieni wrogo i wszystko jest pod górkę...Usterek jest sporo, ale ponieważ prowadzą przez 3 lata zarząd wspólnotą to grają na przedawnienie.
W internecie jest nawet strona stowarzyszenia "poszkodowanych przez Invest Komfort" - zobaczcie I
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
A propos tej strony: zob. też http://www.invest-komfort.pl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry