Widok

Gdzie najchętniej biegacie zimą?

Plaża, park czy miasto? Osobiście uwielbiam zaczynać bieg w Parku Oliwskim, a później po okolicy. W sumie to dopiero zaczynam, ale jestem ciekawa gdzie biegacie w taką pogodę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to zimą po plaży raczej nie biegam, latem bardzo chętnie. A najchętniej to w lesie, żeby złapać jak największą ilość świeżego powietrza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Las jest super, ale chyba zostawię go sobie jak już będę biegała ponad 5 km. Póki co robię ok 3... Tak jak wspomniałam dopiero zaczynam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele lat biegałem cały rok po terenach parku nadmorskiego który gdy zaczynałem był zwykłą łąką.
Teraz nie biegam bo biegając nabawiłem się kontuzji stawu, dlatego nie polecam tego sportu.
Odpowiadając na Twoje zapytanie z doświadczenia wiem że w zimie poza nielicznymi wyjątkami ludzie nie biegają.
Bieganie po zmroku nie jest przyjemne i bezpieczne zwłaszcza dla kobiety.
Za dnia zresztą też trzeba uważać na ludzi i pieski (zwłaszcza w lesie).
Na tym portalu kilka lat temu była informacja o dziewczynie którą w lecie za dania w TPK zgwałcono i zamordowano.
Proponuje zaliczyć kilka treningów samoobrony.
Ja z bieganie zamieniłem właśnie na sporty walki:-)
Ogólnie zima nie jest najlepszą porą na rozpoczęcie przygody z bieganiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia, ul. Zielona :)
Świetna trasa, lecimy prosto na Babie Doły i po schodkach nad morze :3
POLECAM :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

do góry