Widok

Gimnazjum nr 3 vs. Gimnazjum nr 7

Chełm Temat dostępny też na forum:
Witam. Za dwa tygodnie zaczynają się wakacje. Ja ze względu na to, że w tym przestarzałym i patologicznim Gimnazjum nr 3 nie da się uczyć, chciałbym wypisać się z tego g--na. W związku z tym chciałbym zapytać o Gimnazjum nr 7 na Orunii Górnej, które można widzieć z Trójki. Mam 15 lat i pozostał mi już tylko rok nauki w gimnazjum i dlatego pytam o Siódemkę. Jak tam jest? Czy dobra jest ta szkoła? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do gimnazjum nr 7 na Górnej Oruni chodzi mój syn.Szkoła ma wysoki poziom nauczania,fajnych,wyrozumiałych nauczycieli.Problemy rozwiązywane są od razu,jeżeli takie się się pojawiają.Szkoła jest duża i fajnie położona.Polecam jak najbardziej.Mój syn też miał chodzić do 3 na Chełmie,ale opinie jakie się pojawiały o tej szkole w internecie absolutnie wykluczyły ten pomysł.Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej szkoły i inni uczniowie również,biorąc pod uwagę fakt,że dojeżdżają do szkoły po 30 km w jedną stronę,a potem tyle w drugą i tak co dzień,chociaż po drodze mają wiele innych szkół i to o wiele bliżej miejsca swojego zamieszkania.My też dojeżdżamy.Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów końcowych,co jest bardzo ważne w dalszej nauce np. w liceum.Naprawdę polecam,gdyż ta szkoła cieszy się naprawdę bardzo dobrą opinią.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czy na Oruni Gornej jest tylko jedno gimnazjum?
jakie inne gimnazja w okolicy polecacie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Orunia Górna nie jest dużym osiedlem. Jest tu tylko jedno gimnazjum na ul. Hoene.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry