II Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 7/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
beznadzieja wątek zamknięty może i jakis poziom jest i faktycznie ludzie sie dostaja na studia, ale jak...
~aga
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2008

Zdecydowanie NIE! wątek zamknięty Szkoła bazuje tylko na swojej opinii wypracowanej kilka dobrych lat temu....
~Maja
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Świetna szkoła! wątek zamknięty Ukończyłam II LO w tym roku, maturę zdałam bez żadnych problemów, czułam się...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Maturę zdałem, zajęcia zależą z kim ale większości OK, atmosfera i klimay w...
~Anka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2012

II liceum wątek zamknięty czytam wasze opinie pozytywne i negatywne i tak się zastanawiam czy mój syn...
~rodzic
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Nie nie nie i jeszcze raz nie wątek zamknięty Kiedys moze ta szkola byla dobra i trzymala poziom, ale teraz? To co sie...
~Klaudia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

Opina absolwenta wątek zamknięty Ukończyłem II Lo w zeszłym roku, i doprawdy nie rozumiem skrajnie negatywnych...
~Absolwent92
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Szkoła ... wątek zamknięty To nie jest szkoła dla przeciętnych!
~Absolwent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

super szkoła wątek zamknięty Ukończyłam ją rok temu. Bez problemu dostałam się na studia. Wszystko co...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma wątek zamknięty Kilka lat temu skonczylem II LO. Z ciekawosci zajrzalem na to forum - nie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

II LO wątek zamknięty Jestem niedawną absolwentką Dwójki. Nie mogę się zgodzić z opiniami, jakoby...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

absolwent - opinia wątek zamknięty zdecydowanie odradzam.
~absolwent
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2009

KL II LO wątek zamknięty Konzentrationslager - tyle powiem. Ale po maturze jak wyjechałem na biwak to...
~tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Odradzam wątek zamknięty Stresująca atmosfera, a materiał trzeba i tak powtarzać w domu bo z lekcji...
~Ala.kze
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

yoł wątek zamknięty z tego co wiem próg do huaman wynosi 140 a do bilingualnej ok 133, są to...
~Lily
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 czerwca 2008

Polecam! wątek zamknięty Uczę się w tej szkole od września, ale jak narazie jestem bardzo zadowolona....
~uczennica
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

! wątek zamknięty Za wszelką cenę chce tam powrócić. Chociaż na kilka dni. To były...
~student08
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

POLECAM!! wątek zamknięty ja skończyłem tą szkołe i nie dośc że dostałem się na medycyne to jeszce się...
~syudent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

absolwentka - opinia wątek zamknięty Świetna szkola. Nauczyciele wymagający, fantastyczni ludzie i wspaniała...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Siema wątek zamknięty jestem absolwentem II LO. Skończyłem mat-fiz i powiem wam, że może i czasami...
~Paweł
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
98

postów

51

wątków

do góry