Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie Polecam Kancelarię KL Law Sp. z o.o wątek zamknięty Zdecydowanie Polecam Kancelarię KL Law za profesjonalną pomoc, bardzo miłą...
~JR
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Upadłość Konsumencka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowalana z usług kancelarii. Obsługa bardzo miła.Sprawa...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Witam, Polecam kancelarię kl law polska. pomogli mi w sytuacji która dla...
~Paweł D
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Upadłość konsumencka wątek zamknięty Polecam Kancelarię Pana Filipa! Upadłość zakończona sukcesem! Od pierwszego...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lipca 2018

Prawdziwa pomoc! wątek zamknięty W związku z moimi ogromnymi problemami z długami zaczęłam szukać po...
~Krystyna Pawluszyńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Filip Kozik i jego kancelaria. wątek zamknięty Profesjonalizm i uprzejmość są domeną tej kancelarii. Polecam wszystkim...
~Jadwiga Adamczyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Kancelaria na medal wątek zamknięty Zaufałem kancelarii i się nie zawiodłem. Sprawa o upadłość zakończona sukcesem!
~Ryszard
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Witam z czystym sumieniem mogę polecić kancelarie Pana Filipa , Pan Filip...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Doskonala pomoc wątek zamknięty Bardzo sie ciesze, za natrafilam na Pana Mecenasa Filipa. Juz po pierwszej...
~Oli
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Kancelaria na 5+ wątek zamknięty Nie mam żadnych uwag co do poziomu pomocy prawnej i skuteczności. Cel...
~J.Adams
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Świetna kancelaria wątek zamknięty Praktycznie bez zarzutu! warto w sprawach oddłużeniowych
~BB1962
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Lekki poślizg czasowy nie wpłynął na finalny rezultat. Jak ktoś potrzebuje...
~AS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo solidna pomoc. Nie miałem ani jednej okazji do narzekania. Śmiało!
~Roman K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Świetna pomoc prawna. wątek zamknięty Kompetentni doradcy. Rzetelna , fachowa pomoc. Bardzo dobry kontakt. Sprawa...
~Justyna H.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Świetni prawnicy wątek zamknięty Rewelacyjny zespół. Doskonały kontakt telefoniczny i mailowy na każdym etapie...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Igor Opinia wątek zamknięty Obsługa - czasami irytowały telefony pt"jak Panu idzie z dokumentami", ale...
~Igor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Kancelaria z doświadczeniem, rzeczowi i kompetentni doradcy, wniosek do Sądu...
~Lila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Super, dzięki! wątek zamknięty Wszystko OK! Kontakt z panem od upadłości bardzo dobry, za każdym razem...
~A. Mirecka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

swietna pomoc prawna wątek zamknięty Polecam osobom z problemami finansowymi. Udało się zatrzymać komornika i z...
~Bet
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

opinia wątek zamknięty Gorąco polecam , duża skuteczność działania . Dziękuję
~Maria Bloniarz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry