Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna wątek zamknięty W dniu 02.08.2016 odbyla sie moja sprawa o upadłosc -wygrałam .Jestem...
~Justyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Solidna firma wątek zamknięty ZOstalem poproszony o opinie, wiec ja wpisuje. plusy: skuteczność!!!...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Dziękuje za pomoc w ogłoszeniu upadłości - szybko, profesjonalnie i rzetelnie.
~Marzena S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Polcecam wątek zamknięty Kancelaria KLLAw prowadzila moja sprawe o upadlosc zakonczona...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Opinia o kancelarii prawnej kl law wątek zamknięty Korzystałam z usług kancelarii przy ogłoszeniu bankructwa jednoosobowego....
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z obsługi. Wszystko na najwyższym poziomie i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

wyrazy wdzięczności wątek zamknięty Dziękuję Państwu za pomoc. Razem z żoną ogłosiliśmy upadłość i wkońcu...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Ocena wątek zamknięty Korzystałem z usług w kontekście przygotowania upadłości konsumenckiej....
~Marcin55
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

odszkodowania z OC sprawy wątek zamknięty Doskonała współpraca, bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zleconych prac....
~Maciej67
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam, rejestrowałem z Ich pomocą spółkę, a kilka miesięcy później...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Polecam! wątek zamknięty Polecam usługi kancelarii KL Law Polska. p. Marta Mironska oraz mec. Woźnicka...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Błażej - opinia wątek zamknięty windykują moich dłużników, póki co bardzo skutecznie. polecam innym firmom
~Błażej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę wątek zamknięty Indywidualne podejście do klienta oraz szczegółowa analiza całokształtu...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam z pomocy p. Filipa Kozika przy rejestracji spółki zoo....
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Sylwia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam; wykfalifikowany personel oraz pełen profesjonalizm!...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Szymon - opinia wątek zamknięty Rzetelne podejście do sprawy, dobry kontakt, rezultat lepszy niż oczekiwałem....
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

oceniam na duży plus1 wątek zamknięty Sprawnie odzyskałem swoje pieniądze. dobra firma
~Pietruszewski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry