Widok

Karczemki - najbardziej obsr*na dzielnica !!!

Aż mi wstyd za moich sąsiadów! Jak można mieć psa i po nim nie sprzątać ?! To nie jest wina psa tylko jego właściciela !!! WSTYD! Jak nasza dzielnica wygląda? Apeluje do wszystkich mieszkańców jeśli zobaczycie jak Wasz sąsiad nie sprząta po psie róbcie zdjęcie i wysyłajcie na straż miejską. 500 zł za niesprzątanie po psie!!! Niech się w końcu nauczą!
http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/do-500-zlotych-mandatu-zaplacisz-za-psa,39209#.VNtWTiyGUUM

Gdy moje dziecko rzuci papierek podniesie a dorosły nie umie zachować się kulturalnie ???

Matka z dzieckiem które wdepnęło w psią kupę
(śmieszne? śmieszne będzie jak Twój kundel wejdzie w kupę innego psa !!!)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 16
Też mam dość obsr....nich chodników i trawników; śnieg stopniał i ukazały się " skarby psiarzy"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
oprócz kup wylazlo tez mnóstwo smieci typu papierki po wafelkach, pudelka po papierosach, plastikowe butelki i gumy do zucia, które doslownie oblepiaja chodniki. Mieszka nas tu coraz wiecej, jest duża szkoła, a koszy na smieci dalej nie ma! Od przystanku do szkoły ani jednego po drodze, to samo na jasminowym stoku miedzy lewiatanem a storczykową - najbardziej zasyfiony trawnik. A po każdej wiekszej wichurze wszedzie folie i styropiany z okolicznych placów budowy. Szkoda gadac.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Storczykowa sześć. Tam baba ma dobermana i wysokiego psa. Wiecznie wypuszcza je na trwanik pod INNE klatki i na zieleń. One walą olbrzymie g*wna, a Ona udaje, ze przez phona rozmawia i z tępym uśmieszkiem oddala się, a brudaski mają całą o****ną dzielnicę. Tu nie ma co pisać tu trzeba dzwonić !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To może trzeba pozbierać wszystkie " skarby " z dzielnicy i ułożyć je na trawniku pod jej oknami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie są bezczelni!!! Dziś kobieta (szczupła,wysoka brunetka) w kozaczkach do kolana i w długiej, czarnej pikowanej kurtce wyprowadziła sobie swojego bokserka przed moje ogrodzenie domu. Jak jej grzecznie zwróciłam uwagę żeby posprzątała po swoim psie to popatrzyła na mnie jak bym to ja sama sobie posprzątała.
Zero przepraszam i chęci posprzątania.
Ostrzegam że od dziś wszystkie piękne kwiatki spod mojego domu będę pakowała w torebki i oddawała właścicielom brudasom! Osiedle jest małe i wiadomo mniej więcej gdzie kto z jakim psem mieszka!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry