VITAL DENTAL CLINIC

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy

Gdańsk, gen. Emila Augusta Fieldorfa 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ola - opinia Pan Marek wspaniały człowiek. Potrafi odmienić uśmiech :)
~ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Mariola - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Dr Marcinkowski jest najlepszym dentystą protetykiem...
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

polecam wątek zamknięty Bardzo polecam tę Klinikę Stomatologiczną. Profesjonalni lekarze a...
~anna z gdańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Niestety,nie polecam doktor Niedzwieckiej wątek zamknięty Prosty zabieg ,jakim jest usuniecie osadu nazębnego,został wykonany fatalnie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Kazimierz Tymański z rodziną - opinia wątek zamknięty Leczymy się całą rodziną w klinice, super miejsce przyjazna atmosfera. Dr...
~Kazimierz Tymański z rodziną
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

opinia wątek zamknięty Korzystam z usług kliniki od początku jej istnienia obecnie jestem już na...
~zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Bezboleśnie i profesjonalnie wątek zamknięty Polecam wizyty w tym gabinecie. Jestem wierny tej Klinice od kilku lat i...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Ania - opinia wątek zamknięty Nic nowego nie dodam, potwierdzam wcześniejsze wpisy pozytywne. Jesteśmy...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

"Niebo w gebie" wątek zamknięty Jestem b. zadowolony z "uslugi" tego gabinetu. "Robila mnie" pani Wioleta....
~jaross
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Polecam. wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim którzy cierpią z powodu fobi na stomatologów....
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Łukasz.K - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam ta klinikę innym :) Personel miły i życzliwy,...
~Łukasz.K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o leczenie to klinika godna polecenia, leczenie skuteczne i...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

rodzina - opinia wątek zamknięty W miłych i komfortowych warunkach leczenie zębów to przyjemność.Fachowość...
~rodzina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 czerwca 2008

Goraco polecam! wątek zamknięty Goraco polecam! Do Pani Doktor Wioletty trafilam jakies 2 lata temu, mila...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 czerwca 2008

Urszula - opinia wątek zamknięty Leczymy ząbki (dzieci w wieku 5,6 i 8 l.) u pani doktor Wioletty...
~Urszula
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 maja 2008

Byłem kilka razy wątek zamknięty Napiszę krótko i na temat... Pan Marcinkiewicz w mojej ocenie 9 w skali do 10...
~Artur Andrzejewski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 stycznia 2008

OK wątek zamknięty W podobnym czasie bylem jeszcze w gabinecie Eurodent na Morenie i w...
~Pacjent Testowy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 grudnia 2007

Polecam wątek zamknięty Usługi naprawdę na wysokim poziomie!
~Łukasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

Z podziękowaniami.... wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Marka za pomoc kiedy była naprawdę...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry