L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz Grzonka - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę a poza tym cierpliwość,...
~Tomasz Grzonka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Na wstępie chciałam bardzo gorąco podziękować za to co innym nie udało się...
~Helena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Gorąco Polecam OSK L-ka w 100% wątek zamknięty Witam bardzo serdecznie Polecam OSK L-ka i instruktora pana Jakuba...
~Jolanta Olszyńska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Perfekcyjna szkoła jazdy ! do egzaminu praktycznego podchodziłem 6 razy ;/...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

gusiak - opinia wątek zamknięty konkretnie i na temat, czego efektem jest zdany egzamin :)
~gusiak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Marta PK - opinia wątek zamknięty Do przystąpienia do kursu na Prawo Jazdy zmusiła mnie sytuacja w pracy i...
~Marta PK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Aga - opinia wątek zamknięty świetny ośrodek i przede wszystkim świetny instruktor ! oba egzaminy zdane za...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Nie potrafiłbym wyobrazić sobie lepszego ośrodka! wątek zamknięty Z całego serca polecam! Najwyższy poziom nauczania za najniższą cenę w Gdyni....
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Co tu dużo mówić! POLECAM! wątek zamknięty Uczyłem się jeździć w innej szkole i byłem uczony źle. niezdane egzaminy to...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

Godne polecenia! Fachowa obsługa + niskie ceny = Zadowolenie 100% :) wątek zamknięty Z całego serca polecam OSK L-ka! Dzięki Panu Jakubowi spełniło się moje...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

bardzo pozytywnie wątek zamknięty Szczerze polecam naukę jazdy u Pana Jakuba, atmosfera jest bardzo korzystna...
~Żaneta Władysławowo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

phi - opinia wątek zamknięty Nie ma lepszej szkoły w całym 3city!:) Podczas jazdy z Panem Kubą nie dość,...
~phi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Polecam Rewelacja !!! wątek zamknięty Po odbytym Kursie w innej szkole i nie zdanym egzaminie,zapisałem się do...
~RemiK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Świetne OSK wątek zamknięty Witam wszystkim :) Chciałbym bardzo serdecznie polecić ośrodek szkolenia...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Polecam OSK l-ka jak i samego instruktora wątek zamknięty Przede wszystkim chciałem jeszcze raz podziękować Kubie za tak dobrą naukę....
~Sikorka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Dziękuję i polecam w 100% wątek zamknięty Polecam Pana Jakuba jako instruktora nowo założonej L-ki. Nowa szkoła a mój...
~Marzena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Szczesliwy posiadacz prawa jazdy :) wątek zamknięty Witam wszystkich odwiedzajacych ta strone. Na wstepie chcialem powiedziec ze...
~muminho
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Polecam w 100 % !!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam OSK L-ka . Nigdy nie wierzyłam że nauczę sie jeździć....
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry