LPG PTAK

Instalacje gazowe

Gdańsk, Piekarnicza 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalna robota wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat. Robota wykonana rzetelnie i bez zbędnych komplikacji,...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Mechanik wątek zamknięty Witam, serdecznie. około 2 lata temu została zainstalowana instalacja gazowa...
~Karol
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

bardzo zadowolony wątek zamknięty czysto i terminowo. Samochod umówiony na konkretny dzień i godzine ,od razu...
~Władek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Zadowolony z montażu gazu w aucie wątek zamknięty Witam serdecznie, chciałem podzielić się swoją opinia o usłudze przerobienia...
~Krajewski Witek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Pełna profeska, jak do tej pory zero problemów . Ford Maverick 3.0 6V
~Mario
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Audi 1.8t lpg wątek zamknięty Polecam tą firme. Wszystko zgodnie z obietnicami działa i ładnie zrobione....
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Ceed 1.4 wątek zamknięty Polecam gorąco ten zakład. 100% profesjonalizmu.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

toyota avensis 2013 super zadowolony klient wątek zamknięty zamontowalem w firmie Ptak instalacje poniewaz jezdze trasy rzędu 50 km...
~jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty I rekomenduję użytkownikom pojazdów z dużymi motorami. Fachowość i...
~JGC WK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Mazda wątek zamknięty Z czystym sercem polecam firmę PTAK. Perfekcyjnie wykonane usługi, fachowe...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Sekwencyjny wtrysk BRC wątek zamknięty instalacja zamontowana w corolli jest dobrze dobrana, nie odczuwam różnicy w...
~Marcin Jamka Gdynia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

BMW wątek zamknięty Hejka dzięki za przerobienie mojej BMki na gazik. Śmiga super i taniej niż...
~Ruda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Honda Powe LPG wątek zamknięty hej dzieki Wam za zagazowanie naszej Hondy, zap.... super! dzieki
~Wojtek i Kamila Tyczkiewicz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Audi montaż instalacji gazowej wątek zamknięty Chciałem podziękować za doskonały montaż instalacji gazowej a moim...
~Sylwester Kallis GD 7733B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Volvo wątek zamknięty przerobienie samochodu na gaz zrobiłem przed samym wyjazdem na sylwka do...
~Michał Łokietek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

bardzo zadowolony wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, pełen profesjonalizm. Mam...
~Michał
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Montaż Gazu w Warsztacie wątek zamknięty Mogę polecić ten warsztat, jako laik motoryzacyjny zostałem bardzo dobrze...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Audi wątek zamknięty Audik po przegladzie pracuje znacznie lepiej i mniej pali, polecam wiedza o...
~Sakal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Zamontowałem 3 instalacje w tym warsztacie. Każdy z samochodów chodzi bez...
~M.W.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

gazowanie Mazdy wątek zamknięty naczytałem się że Mazda nie lubi gazu i szarpie. Nie wiem co zamontowali bo...
~Patryk Lepończuk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry