Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pogorszyło wątek zamknięty Zawsze chętnie korzystałam z usług, jednak po ostatnim incydencie nie wrócę...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 września 2008

pedicure wątek zamknięty ogólnie polecam pedicure u Pani Kasi-fantastyczny; stopy jak nowe.
~zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2008

\ wątek zamknięty \
~moni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2008

p.Sylwia Włodarczyk wątek zamknięty Dla wszystkich poszukujących p.Sylwi Włodarczyk podaje adres Gdynia...
~Oli
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lipca 2008

mia - opinia wątek zamknięty mnie jest po prostu brak słow...koszmar i to chyba wszsytko tłumaczy
~mia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 marca 2008

la femme?? wątek zamknięty rowniez spotkalismy sie z osoba podszywajaca sie pod konsultantke Waszej...
~gonzo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2007

do "Goni" wątek zamknięty "klijetka" Twoja ocena jest jak Twoja ortografia, daj sobie spokój w...
~Herbert
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

NIE POLECAM MAKIJAŻU PERMANENTNEGO!!! wątek zamknięty Nie polecam makijazu permanentnego, wykonuje go pani M. ktora jest od...
~EO
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 czerwca 2007

perfumy??woda toaletowa?? wątek zamknięty powiem tak ktos albo robi reklame w wawie ale sprzedaja pod wasza marka...
~yagoo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 czerwca 2007

Gonia - opinia wątek zamknięty Powiem krotko- cena pedicure( bez malowania ) 75zl PRZEGIECIE!! i to bez...
~Gonia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Polecam Wszystkim Salon La Femme - Naprawdę Warto! wątek zamknięty Odwiedziłem Salon La Famme i nie żałuje swojej decyzji dotyczącej wyboru...
~Patryk
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry