Widok

Likwidacja fontanny na placu Wybickiego we Wrzeszczu ?

Fontanna na placu Wybickiego we Wrzeszczu od paru tygodni jest chyba w likwidacji, spuszczono wodę. Teraz chyba pora na demontaż figurki nad fontanną i ławki Grassa należącej od fontanny. Czy znane są dalsze plany Miasta w kwestii tej fontanny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram
zlikwidować
na koszt społeczeństwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiem tylko po co taki gigantyczny koszt renowacji jeżeli teraz stoi od miesiąca nieczynna. To miała być atrakcja Wrzeszcza ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
TRÓJMIASTO.PL wiecie coś na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, jest zamknięta, nie ma nawet wody, pytałem paru osób, czy widzą, kiedy będzie czynna, ale to byli turyści, którzy przyjechali ją zobaczyć i nic nie wiedzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co roku woda jesienią jest spuszczana. Fontanna jest czyszczona i konserwowana na okres aż do sezonu letniego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E dobrze jakby ja zlikwidowali....ona taka brzydka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieprawda, byłem tam w tym czasie kilkakrotnie i nie wyglądało na to, aby fontanna była czyszczona lub naprawiana, nikt w ogóle przy niej nic nie robił, nie było żadnych pracowników itd - była wyłączona i nieczynna ok 1,5 miesiąca i została uruchomiona prawdopodobnie jak urzędnicy najedli się strachu po tym poście. Owszem fontanna była w ubiegłych latach wyłączana na parę dni tj 2 - 3 w celu sprzątania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry