Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Never Again! wątek zamknięty Kiedyś bardzo lubiłam to miejsce. Bardzo często przyjeżdżałam tutaj na...
~MP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Nie Polecam !!! wątek zamknięty Zamówiłam makaron Carbonara - przyszedł zimny... po zwróceniu uwagi , że...
~Była stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty miła obsługa, personel się stara, przyzwoity czas oczekiwania, przystępna...
~Stały Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

FUJ wątek zamknięty Obrzydliwe jedzenie. Czekalam ponad godzine na cos co nawet kolo watrobki nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

nie polecam wątek zamknięty Jedzenie dowiezione po długim czasie i do tego zimne
~Mich@$
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Porażka!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Wczoraj byłem na Obiedzie w lunie i musze powiedziec ze jedzenie z grila bylo...
~Niezadowolony 6
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam świetna obsługa a jedzenie fantastyczne .
~DrWatson
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Słabiutka jakośc dań wątek zamknięty Możliwe, że za dużo spodziewałem się po knajpce typu bistro. Jednak gorszej...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

chętnie bym wystawiła ocenę wątek zamknięty ale niestety obsługa nie dała mi tej możliwości. Po wystaniu 15 min w kolejce...
~zniesmaczona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Najlepsze Bistro w Gdyni wątek zamknięty Korzystałem w ostatnim czasie z kilku Bistro w Gdyni i wg mojej opinii Luna...
~Leszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Moje ulubione bistro w Gdyni. Duży wybór dań, porcje obfite a ceny...
~Gorąco Polecam !
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

coraz gorzej wątek zamknięty byłem stałym klientem, zawsze z rodziną na full obiady, ale ostatnio coraz...
~robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

beznadzieja wątek zamknięty Pizza bez smaku, ani soli, pieprzu nie mówiąc już o jakimś oregano czy...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Smacznie w przystępnych cenach... wątek zamknięty Bywam w Lunie kilka razy w tygodniu i zawsze jestem miło zaskoczony ciekawym...
~Krzysztof z Gdyni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

niestety coraz gorsza obsługa i jakość wątek zamknięty Z usług Luny korzystałam wielokrotnie, najczęściej przy zamówieniach na...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

polecam wątek zamknięty Korzystałam kilkakrotnie i jestem zadowolona. Duży wybór dań,ale ja uwielbiam...
~nela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

aska - opinia wątek zamknięty Jak mam tylko czas to chętnie odwiedzam to miejsce bardzo dobre jedzenie...
~aska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

niby ok ale... wątek zamknięty jadałam tam dość często bo było dość dobre jedzonko i tanio... ale dziś byłam...
~Emilka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

Słabo wątek zamknięty Na pizzę czekać trzeba było prawie godzinę, mino, że dojazd powinien zająć 5...
~actino_
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

NIE KUPUJCIE TAM PIZZY - porażka wątek zamknięty Zamówiliśmy Zorbę na grubym cieście. Ciasto mało słone, NIE DOPIECZONE na...
~kaniasty
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

50

wątków

do góry