Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
a jednak... małe rozczarowanie wątek zamknięty Byłam po raz pierwszy z nadzieję, że będę miała stałe miejsce, gdzie będę...
~HC
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

no no no wątek zamknięty Ja nie miałam szczęścia i trafiłam w ręce pani, która na co dzień chyba tylko...
~Anika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

jes jes jes wątek zamknięty tego szukałam - siadam beztrosko na fotelu, bez stresu że po wizycie będę...
~Iwona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Najlepsi w Trojmiescie! wątek zamknięty Niesamowicie kreatywni i profesjonalni ! Tak swietnych frzyur nigdzie nie...
~Bubbles L.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Cudownie wątek zamknięty Od dłuższego czasu korzystam z usług Pani Magdy i Pana Marcina i nigdy się...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Polecam! :) wątek zamknięty Mogę każdemu serdecznie polecić salon. Pan Marcin jest rewelacyjnym fryzjerem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

miesiąc po strzyżeniu wątek zamknięty Jak widać w tytule. Jutro mija miesiąc od mojego strzyżenia (włoski krótkie)....
~Kasia G.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

sylwia - opinia wątek zamknięty jetsem bardzo zadowolona z uslugi wykonanej w solonie M&M Lademann w...
~sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Profesjonalizm, po prostu :) wątek zamknięty Trafiłam tu szukając profesjonalnego i kreatywnego salonu fryzjerskiego w...
~Eliza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Super! wątek zamknięty Do salonu M&M Lademann trafiłam z polecenia koleżanki jakieś 1,5 roku temu....
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 września 2011

Keratynowe prostowanie włosów - POLECAM !!! wątek zamknięty Poddałam się zabiegowi keratynowego prostowania włosów w salonie M&M...
~Tamara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

codzienne inspiracje wątek zamknięty Doskonałość, precyzja i klasa. Oczywiście polecam wszystkim, którzy poszukują...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Brawo! wątek zamknięty Do Panstwa M&M Lademann udalam sie z polecenia zadowolonej, stalej klientki....
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

nareszcie jestem zadowolona z mojej fryzury! wątek zamknięty Dziś pierwszy raz odwiedziłam salon fryzjerski M&M Lademann i muszę...
~xnightx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Nic tylko M&M ;-) wątek zamknięty Magda i Marcin są nie tylko utalentowani, kreatywni, empatyczni, twórczy,...
~Sabina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Super!!!!! wątek zamknięty Świetna obsługa, polecam w 100%, fajnie dobrany kolor, na pewno wrócę
~maja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

sylwia - opinia wątek zamknięty Świetny salon jestem jego klientką od 2009 roku (jeszcze na Fikakowie) i choć...
~sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Jestem super zadowolona. Włosy po miesiącu nadal się układają, kolor wyszedł...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Szczerze POLECAM! wątek zamknięty Mojego dotychczasowe doświadczenia z fryzjerami to usługi "szefowej" w...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2011

bardzo dobry salon wątek zamknięty długo szukałam dobrego fryzjera w Trójmieście. W koncu mi sie udałoi i tego...
~klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

96

wątków

do góry