Magnifico

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Radarowa 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Franki - opinia wątek zamknięty Jedzenie pyszne, atmosfera naprawde wyjatkowa, czuje sie absoltny luz i...
~Franki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

B.T - opinia wątek zamknięty Bardzo klimatyczne miejsce. Świetne pasty, pizza z pieca opalanego drewnem....
~B.T
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Najlepsi i najsmaczniejsi! :) polecam każdemu miłośnikowi wloskich smaków i...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Ag - opinia wątek zamknięty Bardzo milo i przyjemnie. Jedzenie szczere, dobre produkty, Gessler by sie...
~Ag
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Najlepsza pizza ever! Makarony przepychota
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Smakosz - opinia wątek zamknięty Rewelacja. Pizza jak zawsze wyśmienita. Serdecznie polecam
~Smakosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Paweł h3m - opinia wątek zamknięty Nigdy sie nie zawiodłem, właściciel a znam od ponad 10lat i w niczym sie nie...
~Paweł h3m
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ,włoska pizza z pieca opalanego drewnem, szeroki wybór...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Wojtas - opinia wątek zamknięty Nic dodać nic ująć pizza i makarony super. Sami sprawdzcie
~Wojtas
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Nie polecam tevo miejsca:/ straszne salami ociwkajace tluszczem.... i nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Co tu dużo mówić, bardzo dobra włoska kuchnia. Pasty, kremy wreszcie pizze,...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Doskonale! wątek zamknięty Czego by nie spróbować z karty nie zawiedziecie się. Pyszna pizza i makarony...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Hell Yeee wątek zamknięty Ludzie, jedzenie, wino, atmosfera=magnifico
~Smakoszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

MAGNIFICO wątek zamknięty Włoskie potrawy na włoskich produktach,a źe kosztuje bo za dobre się...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Palce lizać ;) wątek zamknięty Mega włoskie jadło. Spora ilość rodzajów makaronów i pizzy. Dla mnie hicior...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Brak profesjonalizmu - nie polecam. wątek zamknięty Kiedyś skorzystałam z usług tej knajpki i jedzenie było powiedzmy zjadliwe....
~Irena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Pysznie Włosko wątek zamknięty Jadłem czarny makaron z owocami morza - rewelacja owoce morza "widać" jestem...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Mieszkaniec wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie i mila obsługa. Za jakość sie placi jedzenie naprawde...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Przepyszne jedzenie wątek zamknięty Pizza z pieca petarda no i te boskie makarony.Przytulne i klimatyczne...
~Kostek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry