Widok

Margo Fan

Ludzie przecież to przechodzi ludzkie pojęcie co Margo sobie wyobraża i ile czasu buduje Baltic House. Obok inna firma postawiła 2 razy wiekszy wieżowiec w duzo krótszym czasie. Kiedy byłam na budowie i obejrzałam inne "mieszkania" to rece mi opadły. To miał być apartamentowiec a nie "kawalerkowiec". Napwno przy odbiorze mieszkania bardzo dokładnie sprawdzę jakość wykonania a szczególnie rysy na szybach które widziałam myte były jakąś upaprana w zaprawie miotłą. ZACZYNAM SIE BAĆ !!!
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Miła Pani,
nabywając mieszkanie w P.B.MARGO zapoznała się Pani z ofertą mieszkań w budynku Baltic House. Powierzchnie wszystkich mieszkań i liczba pokoi w danym lokalu była Pani znana , stąd niezrozumiałe jest zdziwienie dotyczące struktury mieszkań.Do czasu zakończenia inwestycji i odbioru mieszkania bezpodstawnym jest wyrażenie opinii dotyczącej jakości wykonania.W przypadku stwierdzenia usterek przy odbiorze końcowym firma gwarantuje ich usunięcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Gwarantuje?

To bardzo proszę sprecyzować, w jakim terminie, miła Pani?

Bo my już ponad pół roku czekamy, postępowanie przedsądowe rozpoczęte i póki co jedyne, co zagwarantowaliście to dużą dawkę emocji i to tych niezdrowych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry