Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
maxx wątek zamknięty Bardzo fajna obsluga ,najbardziej sympatyczne kelnerki w Gdansku szkoda ze...
~mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Szkoda pieniędzy.Upadek lokalu. wątek zamknięty Moja Maxx Pizza nie przypomina nawet wyglądem pizzy. Szynka najgorszego...
~Grażyna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Zdecydowanie TAK! wątek zamknięty Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca. W przyjemnej atmosferze można dobrze...
~Justyna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

kelnerki wątek zamknięty Jedzenie smaczne, ale kelnerki odstraszyły nas od kolejnej wizyty.Zajęte...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Świetna obsługa, dobre jedzenie wątek zamknięty Od dawna jadam w Maxx Pizza, różne dania w tym pizze i tylko dwa razy...
~Polenam-wielokrotnie sprawdzone
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

zmiana na gorsze.nie polecam wątek zamknięty Zmiana wystroju,to nie wszystko.zmienila suw przy tym jakosc obsługi oraz...
~Kasia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Masakra wątek zamknięty Zamówiłam pierogi, i to jest coś okropnego! kupne pierogi z biedronki...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Masakra !! Nie polecam ! wątek zamknięty Zamówiłam dwie małe pizzę, ktore dostałam po ponad godzinie. Po pierwsze...
~Klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Nie polecam!Co się stało z Maxxem? wątek zamknięty Frytki słabe,miękkie.Surówki kupne. Kiedyś najlepsze buraczki w mieście,...
~Kamila
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

!!!!!!!!!!!!!!!!Nieporozumienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kocham jeść pizze :D I nie sądziłam że można komuś tak obrzydzić ulubione...
~Anka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Jak sie pozbyć stałego klienta wątek zamknięty No dzi tego sama doświadczyłam. Rezerwacja zrobiona z dużym wyprzedzeniem,...
~Tusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Polecam Pizzerie MAX - Watro tam zajrzeć wątek zamknięty Moim zdaniem wystrój pizzeri jest ciepły, przyjemny. Atmosfera jest dobra....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Maxx Pizza sie skończyła wątek zamknięty Zamówienie na 200zł na małą odległość a dostawa za jakąś chorą cenę 7zł, ale...
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Zmiana na gorsze !!! wątek zamknięty Moja rodzina dość często korzysta z oferty Maxx pizzy. Jednak obecnie raczej...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Brak jakości wątek zamknięty Brak jakiejkolwiek jakości. Zamówiliśmy 2 maxx pizze obie były beznadziejne....
~sykwek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

jakość potraw ? wątek zamknięty Lokal zmienił się na lepsze. Więcej miejsca. Lepszy wystrój. Stolik są...
~cod miod
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Obsługa wątek zamknięty Jestem częstym klientem ale dzisiejsza obsługa była poniżej krytyki...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Cios poniżej pasa !!! nie polecam !!! wątek zamknięty Nie polecam....!!!! mieszkam dwa bloki dalej,ale i tak pani przez telefon...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Zmiany na gorsze wątek zamknięty Jestem stałą klientką Maxx Pizzy. Wielokrotnie odwiedzałam ten lokal,...
~Paulina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

masakra za dowoz na zaspie 5 zl. wątek zamknięty dowoz tylko do 18.30 i 5zl. za dowoz 500 metrow,kiedys na zaspie bylo za...
~greg
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
219

postów

163

wątków

do góry