Widok

Mayday. Run For Your Wife

Mayday. Run For Your Wife Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Mayday. Run For Your Wife.
Mayday. Run For Your Wife
Ray Cooney

Przekład: Elżbieta Woźniak

"MAYDAY" to niezwykle zabawna sztuka teatralna, okrzyknięta najlepszą współczesną komedią omyłek. Obok innych sztuk Ray'aCooney'a, brytyjskiego mistrza farsy, podbiła serca widzów Europy Zachodniej oraz Broadway'u. Od czasu polskiej prapremiery w 1992 roku była w repertuarze ponad dwudziestu polskich teatrów. Przez swój ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MAYDAY - SUUUUUUUPEEEEEEEERRRRRRRRRR

Kochani olbrzymie gratulacje. Dla Aktorów - przez baaardzo duuuże A, dla Reżysera i dla wszystkich dzięki, którym powstał spektakl a ja miałam okazję po dłuższym czasie zobaczyć coś na Najwyższym poziomie aktorstwa, pomysłu, zabawy, frajdy, etc. etc. Zapraszam wszystkich i POLECAM - w Centrum Kultury na Łowickiej otwiera się ,,nowa'' i świeża prawdziwa scena teatralna. Pójdę jeszcze nie raz i cieszę się na kolejne spektakle i kolejne i kolejne. BRAWOOOOOOO
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 7

MAYDAY - SUUUUUUUPEEEEEEEERRRRRRRRRR

C.D.

Dariusz Majchrzak - znany nam ze sceny miejskiej wspaniały aktor - okazał się równie świetnym reżyserem. Darku zostań w Gdyni i pokaż, że Gdynia to nie tylko Najlepsze do mieszkania miasto ale i miasto najlepsze ,,KULTURALNIE''- dzięki Tobie i twoich aktorom. Ania J.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5

jednak po świetnym sobotnim spektaklu dał niezły popis psując całe wrażenie po spektaklu swoim wystąpieniem
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

super

Byłam na pokazie przedpremierowym i powiem szczerze że bawiłam sie świetnie! Cała sala płakała ze śmiechu!
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rewelacja !!!

Teatr zazwyczaj kojarzył mi się ze spokojnym widowiskiem, to co zobaczyłam na pokazie przedpremierowym tego spektaklu było czymś zupełnie odwrotnym :) Moje obawy że nie jest to dobry pomysł na piątkowy wieczór rozwiały się od razu, Rewelacyjna gra aktorska, przezabawne teksty, w zasadzie całość była naprawdę świetna. Widać było że aktorzy dali z siebie wszystko. Wielkie brawa zarówno dla nich jak i reżysera.
Naprawdę warto wybrać się na ten spektakl !
Polecam!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 6

MAYDAY - SUUUUUUUPEEEEEEEERRRRRRRRRR

Polecam!!! świetnie spedzone 2 godziny. brawa dla obsady!!!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pokaz przedpremierowy :)

Świetny spektakl! Jadąc myślałem czy się nie zanudzę ale ... byłem tak miło zaskoczony :) Ubaw przez dwie godziny hehe polecam, rewelacyjna gra aktorów :) Pzdr
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fantastyczne !!

spektakl rewelacyjny , płakałam ze śmiechu i chyba nie tylko ja ;)) polecam gorąco !!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prześmieszna, kapitalna komedia omyłek. Fantastyczni aktorzy (najbardziej urzekła mnie postac Stanisława Ogrodnika), zabawne dialogi, wartka akcja. Ogromne brawa dla twórców Ubawiłam się po pachy. Gorąco polecam każdemu!!!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

Świetna komedia!

Świetna komedia - dużo akcji, ciekawe postacie (szczególnie pan Ogrodnik!!!:)-ja widziałam w wersji granej przez Pana Mandes'a), dobre teksty a przede wszytkim doskonale zagrane. Niespodziewałam się czegoś tak dobrego, płakałam ze śmiechu.Gratulacje i brawa!!!!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

BOMBA! :-)

Polecaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam !!! :) Naprawde wysokiej klasy przedstawienie!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pole minowe

To nie bomba , ale artystyczne pole minowe. Szkoda kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MEGA

Bylem juz 4 razy, nie zart!!! Chcialem nawet jeszcze ras ale na sobote niema juz miejsc! To chyba muwi duzo za siebie!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

nikt

nie pójdzie na spektakl (nawet niezły) studentów aż 4 razy - albo jesteś w obsadzie aktorskiej, albo sprzedajesz bilety :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja poszła bym z Tobą na ten spektakl. Byłam już raz dzień po premierze. Odezwij się .pa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mihi , nie ma piszemy osobno , mówi - zerknij , Twoja ortografia też dużo opowiada o Tobie ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popraw prosze

Prosze, sprawdz pisownie i popraw... :-)
Prosze sie nie gniewać, ale jezyk polski to nasze dobro. Im wiecej sie czyta ksiazek tym latwiej o dobra ortografie. Polecam Pawia Krolowej autorstwa Maslowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super spektakl, chętnie pójdę raz jeszcze.

Naprawdę było super, gratulacje dla aktorów, spektakl świetny, z chęcią zabiorę znajomych i sam pójdę raz jeszcze o ile będzie okazja.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonała zabawa!

Ja również wybrałabym się jeszcze raz!!! Dużo śmiechu!:D
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecej spektakli!!!:)

Sztuka powinna wejść na stałe (a przynajmniej na dłuższy czas) do repertuaru któregoś z teatrów. Zapewne sala za każdym razem byłaby pełna!Doskonała sztuka, świetnie wyreżyserowana i zagrana! Z chęcią zobaczyłabym to raz jeszcze. P.S. Pan Mandes doskonały!;)Brawo!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kapitalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę polecam, rewelacyjna zabawa.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto !

No dawno się tak nie uśmiałem :) W kinach ciężko o komedie w połowie tak dobre jak ten spektakl. Gra,scenariusz,rewelacja. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Run For Your Wife

PO PROSTY SUPER NIC TYLKO IŚĆ JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPERRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!

MEGA ZABAWA WARTO POLECAM
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję

Aktorom i Twórcom za ponad dwie godziny śmiechu do łez, polecam wszystkim, , świetne teksty i muzyka, a na scenie utalentowani młodzi aktorzy, brawo!!
gdynianka
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mayday-to było naprawdę niezłe:)

Spektakl był przezabawny,wszystkim gorąco polecam uśmiałem się do łez.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Panie gospodarzu - Kocham Pana hehhe:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Extra!!!

Najlepszy był z tego wszystkiego Staszek :)
Ja w najbliższym czasie także ide jeszcze raz
gorąco polecam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego!!!!!!!!!!

albo ktos jest idiota albo nie rozumiem czegos dlaczego zostal odwolany ten spektakl wybieralismy sie na niego od miesiaca, slyszelismy same swietne opinie, moj znajomy byl na nim dwa razy i chcial isc z nami, przepraszam panstwa organizatorow ale chociaz nalezaloby w informacji przeprosic i podac przyczyne a jak dzwonie to nie moge sie dodzwonic, lekko poirytowany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

??? kiedy??

Czy wiadomo kiedy spektakl wróci na deski?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pod koniec kwietnia jest juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fan

ja też już nie mogę się doczekać. czy można uzyskać informacje kiedy gra pierwsza obsada?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

fan 2

ja tez bym nie pogardzil kiedy pierwsza obsada gra i tylko pierwsza bylem chyba na wszystkich opcjach i to dwa rozne przedstawienia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wow WOW woW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

prośba do portalu Trojmiasto.pl

Szanowni Państwo! Irytuje mnie system podawania nam dat spektakli! Ciężko jest zauważyć czy powyższy spektakl grany jest od 12 do 14 czerwca czy tylko 12 i 14 czerwca. Czytelnicy portalu Trojmiasto.pl proszą o większą konsekwencję!
Dziękuję!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

beznadziejny

spektakl jest tak beznadziejny, że gdyby mi ktoś płacił za to, to bym się 2 raz nie wybrała - koszmar, szkoda czasu i pieniędzy

Amatorzy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

i znów przejaw typowej polskiej zazdrości:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie chyba zazdrość zżera droga pani Julio. świetny spektakl którego ja i moi znajomi nie możemy się znów doczekać. Super że jest grany na scenie letniej!!! Brawa dla wszystkich młodych i zdolnych twórców
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

nudne

To jest tak nudne że szkoda nawet o tym pisać. Banda amatorów bez talentu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

do Znudzonego Marka

Panie Znudzony Marku, jeżeli nie bawi Pana najlepsza farsa zagrana przez bardzo dobrych aktorów radzę zastanowić się nad długim urlopem. P.s. naprawdę bardzo długim urlopem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

dość dziwne że u znudzonego pana Marka nagle pojawiła się chęć skomentowania spektaklu, który dość długo nie był grany.
Przyjaciel rodziny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mayday na scenie letniej - super. tylko dlaczego podrożały bilety"? czy jest możliwość dla wiernych fanów wej wejścia za starą ceną po okazaniu starego bilety?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie wróciłam ze spektaklu- REWELACJA!!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!!!

Doskonała gra aktorska, dynamiczna utalentowana obsada prowadzona przez Dariusza Majchrzaka udowadania, że kunszt aktorski funcjonuje niezależnie od wieku wykonawców. Kolejne odsłony spektaklu już jesienią w Gdyńskim Centrum Kultury więc jest szansa dla tych co nie widzieli!!!

Bravo!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

moniuszko

Super komedia, bawiliśmy się przednio z całą rodziną. Panie Darku, prosimy o kolejne spektakle komediowe :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam gorąco !!!!!!!!!!!!

Bardzo często zasiadam na widowni różnych teatrów. O spektaklu dowiedziałam się pocztą pantoflową od zachwyconych. Mając porównanie mam wrażenie, że w czasie kiedy teatry "profesjonalne"obniżają częstokroć loty, Scena studencka pnie się w górę. Reżyseria, scenografia, wspaniała gra całego zespołu aktorskiego to prawdziwy majstersztyk !!!!!!!!!!! Gratuluję i czekam na następne !!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znakomita zabawa

Spektakl rozbawił nas do łez, więc poleciliśmy go wszystkim znajomym. Nie znam nikogo, kto nie podzielałby naszej opinii- znakomita zabawa. Intryga przeniesiona do Gdyni potęguje efekt komiczny. Mayday można obejrzeć kilka razy, by wyłapać wszystkie "smaczki". Jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie widział przedstawienia- serdecznie polecam. Po to powstała sztuka, żeby wzruszać i bawić, Mayday BAWI.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

koniecznie zobacz!

Przedstawienie jakich mało. Byłam dwa razy, za każdym razem popłakałam się ze śmiechu. A dom kultury w małym kacku ma swój niepowtarzalny klimat!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjny spektakl, naśmiałam się jak nigdy. dwie godziny fantastycznej zabawy. GORĄCO POLECAM
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja:)

Super komedia, polecam, bawiliśmy się super, te dialogi, akcja i obsada - na prawdę polecam:)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super zabawa!

Świetna zabawa i gra młodych aktorów. Staszek - rewelacja!!! Dodatkowo klimat Sceny Letniej. Polecam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialny spektakl!!!

Polecalm wszystkim!!suoer zabawa, smiech non stop.Ten kto to napisał ta sztukę musiał mieć naprawdę łeb na karku,żeby tak to wszystko (nie)logicznie poskładać!:))chętnie bym się wybrała jeszcze raz.Ogrodnik-Staszek jest po prostu najlepszy!!!ale Dyktatorek też super:))Naprawdę rewelacja!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

z ręką na sercu poleca

dawno tak sie nie bawiłam w teatrze, naprawdę brzuch mnie bolał ze śmiechu, sądzę że dla komedii to najlepszy komentarz, poza tym widziałam wersję odgrywaną przez aktorów Teatru Wybrzeże i uważam że Ci młodzi aktorzy, którzy dopiero się uczą i może nawet mają więcej talentu i energii są o wiele lepsi od tych doświadczonych. I jak to bywa kilku aktorów szczególnie wybijało sie talentem jak np aktor odgrywający rolę Staszka. Chętnie poszłabym na to jeszcze raz
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla amatorów taniej rozrywki

tylko i wyłącznie - wielka beznadzieja a kasy nie zwracają - koszmar.
AKtorzy - to chyba kółko amatorkie czy coś takiego

szkoda słów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 30

Farsa świetna ale wykonana przez osoby dopiero zdobywające zawód aktorski i nie można porównywać z profesjonalistami (przed laty w Teatrze Wyrzeże czy Kameralny Sopot grane przez profesjonalistów było WSPANIAŁE ) a teraz obniżyć wymagania (poprawka na wiek oni dopiero się uczą i zdobywają szlif) i można się pośmiać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

są rewelacyjni!!!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

A jaka obsada??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kapitalna zabawa!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na rozrywkę z prawdziwego zdarzenia, rewelacja!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja !!!

gorąco polecam :) Ogrodnik i Bobi najlepsi :) świetna komedia !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

CZAD

Byłam wczoraj, po prostu extra zabawa, gorąco polecam!:-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny! ubawiłam się po pachy:) nic dziwnego, że spektakl zbiera same dobre recenzje i opinie - należą się chociażby za autentyczną i pełną żaru grę aktorów! Na pewno zjawię się ponownie, żeby jeszcze raz mieć przyjemność obejrzenia sztuki. Tak trzymajcie! :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Rewelacyjna zabawa, gorąco polecam!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

Mimo,że nie lubie takich męczących, nierealnych historii to ubawiliśmy się wszyscy do rozpuchu - szczególnie na drugim akcie :) polecam jako świetna metoda na oderwanie się na chwilę od świata :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŻENUJĄCO I ABSURDALNIE GŁUPIO

Czytając wiele pozytywnych recenzji postanowiłam wybrać się na to "widowisko".
Żenada. Od pierwszych chwil, kiedy to wyskoczyła Pani w kapeluszu i kowbojkach i kazała podśpiewywać durny tekst, byłam zszokowana...potem było już tylko gorzej. Brakowało tylko, tzw. "fali" na trybunach i piknik w pcimiu dolnym gotowy....
Żenujące dialogi, gra aktorów- poza sąsiadem z góry vel "ogrodnik", geyem oraz kochanką w czerwonym- na poziomie szkolnego przedstawienia.
Tak zażenowana i zdumiona złą jakością już dawno nie byłam....momentami śmiech ogarniał człowieka tylko dlatego, że był tak naiwny i tam poszedł., by zobaczyć coś tak idiotycznego....no katastrofa!
Myślę, że nawet gra doświadczonych aktorów nie pomogłaby uratować tego "czegoś", bo sztuka tego bym raczej nie nazwała...

Oliwy do ognia dolała wspomniana już Pani w kapeluszu- gdy wypowiedziała kwestię.."wiem, wiem, nie będziecie mnie za to LUBIEĆ"- jak można nie znać polszczyzny i chcieć nazywać siebie aktorem???????

KOMPLETNA KATASTROFA- POZIOM ŻARTU PONIŻEJ JAKIEGOKOLWIEK POZIOMU.
Stracony przede wszystkim czas. Całe szczęście, że nie ufundowałam tego nikomu jako prezentu, bo byłaby kompromitacja.
Takie piękne miejsce, a tak niskich lotów rozrywka.

Szkoda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 33

Żenada dla Gosi

jesteś zgorzkniałą starą panną chyba bo na sztuce i dobrej zabawie to kompletnie sie nie znasz :) polecam odwiedziny na pogrzebach to Twoje klimaty :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba zazdrosna koleżanka reporterki :)

wygląda na to, że Pani Gosia nie może znieść sukcesu spektaklu i zazdrość o koleżankę ze studiów bierze górę :) Byłam trzeci raz, jak zwykle rewelacja - POLECAM :D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

super

Spektakl obejrzałam za namową znajomych, którzy wychwalali całe przedstawienie. Poszłam i byłam mile zaskoczona. Spektakl jest świetny. Dwie godziny śmiechu - murowane. Poleeeeeeeeeeeeeeeeecam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

najlepszy na świecie

dzięki takim spektaklom powraca wiara w dobrze skrojone farsy!!!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

gratulacje !

Byliśmy ze znajomymi drugi raz, udało się nam kupić bilety na drugie urodziny spektaklu i jesteśmy zachwyceni po raz kolejny! Kowalski, Ogrodnik i Bobby są genialni!!!!! Gratulacje !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

genialny!

Pierwszy raz widziałam spektakl ponad rok temu, za namowa znajomych.......i od tego czasu jak tylko mogę to się wybieram:) Nie wiem ile razy widziałam juz przygody Janka, ale za każdym razem można doszukać się czegoś nowego. Genialna zabawa!!!!! Polecam serdecznie wszystkim!!! Ogrodnik rządzi na scenie (na zmiane gra go dwóch aktorów i sama juz nie wiem który jest lepszy = brawo panowie!) :))) Jak tylko CK bedzie znowu grało Mayday to ide!! Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

kobiece role .....

Obsada dała z siebie wszystko z pewnością, przedstawianie całkiem zabawne, Staszek rewelacja, jednak dla mnie odbiór całego show popsuła "Kochanka", tekst podany w sposób po prostu bolesny.... pokrzykiwanie, piszczenie przez cały spektakl to był prawdziwy koszmar (na prawdę miałam nadzieję z każdą sceną, że ta Pani sie nie pojawi na deskach) , broniła się świetną figurą i fryzurą, jednak to za mało by chyba nazywać to grą aktorską. Podobne odczucia co do Pani "rozgrzewającej" publikę w namolny i niewyszukany sposób, nic przyjemnego, nic miłego, gdyby wyciąć ją oraz nauczyć "kochankę: innych sposobów wyrazu niż piszczenie i krzyczenie byłoby duuuuuuużo lepiej. Mimo tych minusów show godne polecenia dla rozrywki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie porwało mnie to nic ,a nic.

Gra aktorska niezbyt ciekawa , taka zabawa w teatrzyk dla amatorów.
Ludzi pełna sala i jak słyszę ,ze sa osoby które chodzą po kilka razy to zastanawiam sie o co tu biega . Przedstawienie dośc długie ponad 120 min ,ale dla mnie meczące i sztuczna gra. Oczywiscie to tylko moja skoromna opina . Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

No tak...

żeby hejtu stało się zadość ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spektakl? To jest niesamowie widowisko!

Fenomenalny spektakl!!!!!!!!!!
perełka polskich realizacji teatralnych!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cos w sobie ma ....

Spektakl dla MAS ,dla wybrańców juz nie , mogę polecic warto zobaczyc i wydac swoja opinie . Podoba sie Wielu osobom ,a nie pasuje tylko nielicznym ...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziekuje za te opinie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest farsa!

Nie ma w Trójmieście drugiego takiego spektaklu. Brawo!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mayday 10 LUTEGO 2014R.

Spektakl SSSSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUPPPPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRR
Kto nie był niech żałuje, kto ma możliwość pójść niech skorzysta, a ja zapewniam, że nie będzie żałował. Chciałam rozgraniczyć, który z aktorów grał "lepiej" i niestety nie da tego się określić, każdy z Nich odegrał swoja rolę znakomicie !!!!!!!!!!!!! W I E L K I E B R A W A !!!!!!! Nie sądziłam, że można tak się ubawić, a przede wszystkim popłakać się ze śmiechu. Siedziałam w pierwszym rzędzie i pragnę przeprosić aktorów za małe nieudogodnienia z mojego powodu, ponieważ aktorzy tzn. policjant z Portowej,za chwilę dołączył policjant ze Wzgórza, po chwili Ogrodniczek siedzący na fotelu tak się śmiali razem ze mną, że nie mogli mówić swoich kwestii, byli rozbrajający. W szczególności policjant z Portowej powstrzymywał śmiech zaciskając zęby.Ludziska musicie to zobaczyć koniecznie!!!!!!!!!!!!! Chciała bym iść na spektakl Disco Polo, słyszałam, że również warto, ale na razie w marcowy repertuar tego nie przewiduje.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

:)

właśnie wróciłam z bólem brzucha i szczęki od śmiania :) rewelacja !
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobra komedia

Kiedyś MayDay był długo grany w T. Kameralnym . To były czasy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

NO to dobe

Świetna komedia !!!!! REWELACJA
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mayday. Run For Your Wife

Nie jestem zachwycona tą sztuką, dużo krzyku i trzaskania drzwiami. Aktorzy młodzi, potrzebują jeszcze dużo treningu. Pierwsza część drętwa i parę osób opuściło przedstawienie. Ja wytrwałam do końca i na drugiej części trochę się pośmiałam. Słaba widoczność z sali na scenę. Na pewno nie poszłabym drugi raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

Kapitalne

Warto, warto i jeszcze raz warto iść i umrzeć tam ze śmiechu!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!

Niewiarygodne ile przez dwie godziny można się śmiać - wyszliśmy ze spektaklu wręcz fizycznie oczyszczeni tym śmiechem... Prosto acz doskonale skonstruowana farsa dostarcza rozrywki tak łatwej w odbiorze, że można nazwać uniwersalną pod kątem odbiorców. Co więcej wcale nie trzeba przeklinać na scenie, żeby widza rozbawić, a bilet nie musi kosztować ponad 100 zł. Gorąco polecam!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow

Fenomenalny spektakl
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

to idę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam wczoraj i jestem bardzo zadowolona. Dużo śmiechu, choć niektóre dowcipy oklepane.
Sztuka dobrze napisana, wszystko jasne, dużo zwrotów akcji, umiejętne angażowanie widza.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja

Właśnie wróciliśmy- dawno tak się nie ubawiłam. Aktorstwo najwyższej próby- kochamy was!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

aewpbb@gmail.com

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

frkcxfrnuck@gmail.com

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Centrum Kultury brzmi dumnie . Takie miejsce jest potrzebne ,ale może w okazalszym budynku i z większym komfortem dla widzów . Co do MAYDAY to rewelka !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dno

Spektakl tak głęboki , że sięga dna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiało poziomem TVP.

Byłem mocno rozczarowany. Czasem uśmiechałem się za sprawą Ogrodnika i na tym kończą się pozytywy. Sztuka na tyle prosta, żeby trafiła do każdego Janusza. Nie do końca rozumiałem dlaczego ludzie smiali się z tego, że ktoś jest homoseksualistą. Nieco zacofane podejście. Najbardziej rażące było słowo Ciota które padło nie raz na scenie. Oczywiście, nie umniejszając aktorom (super zagrali). Myślę, że największym problemem tutaj jest scenariusz. Czy polecam? Tak, jeśli jesteś Januszem gustującym w polskich kabaretach i biesiadnych hitach Polsatu. Nie, jesli szukasz czegoś więcej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gratuluję

Bardzo subtelna recenzja ! Gratuluję ! 100% racji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Suuuper!

Byłem z żoną w sobotę.
Uśmiałem się do łez :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

po spektaklu

Szczerze polecam popracować nad tą panią, która nas wita na spektaklu i później po przerwie; drętwa, strasznie sztucznie to wygląda, nie łapie kontaktu z widzami jakby była tam przez pomyłkę. Po słabym początku możemy w końcu zobaczyć sztukę; rozkręca się troszkę wolno ale po 20 minutach do samego końca śmiech na sali- dwuznaczne teksty, które każdy interpretuje podświadomie świetny zabieg na widzach; świetna gra aktorska; dobrze dobrani do swoich ról aktorzy; szczerze polecam spektakl trwał z przerwa 2godz 15minut.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

MISTRZOSTWO SWIATA

Nigdy nie byłem na lepszym spektaklu - łzy mi same płynęły po policzkach. Aż szkoda ze się skonczylo;-( TOTALNA REWELACJA-POLECAM każdemu; -((
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ODRADZAM

Stanowczo odradzam.
Konwencja zgrana do bólu.
Dialogi i gagi na poziomie skeczów kolonijnego ogniska.
Teatralne disco polo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Świetny spektakl

Najlepszy spektakl na jakim byłam!!! Gorąco polecam!!! Bardzo dużo śmiechu i ani odrobiny nudy, a to wszystko od początku do końca. Gra aktorska rewelacyjna. Na pewno pójdę jeszcze nie raz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

SUUUPEERRRR!!!!!

Polecam, ubawiłam się, spłakałam ze śmiechu. Spektakl i gra aktorska na wysokim poziomie. Naprawdę warto!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

REWELACJA

Spektakl rewelacyjny. Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie. Smiech na sali przez prawie 2 godz. Naprawde warto sie wybrac!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polsatowski kabaret

Poziom tej sztuki dla teatru jest niczym disco polo dla muzyki. Z pewnością niektórym potrzebny - ludzie ryczeli ze śmiechu przez 2h, co tylko pogłebiało moje zażenowanie. Jeżeli jesteś fanem mazurskich nocy kabaretowych, to spektakl dla Ciebie. Jeżeli nie - zostań w domu, już oglądanie tvn turbo dostarczy Ci więcej kultury.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cyrk

Niestety CYRK dostarczy więcej wrażeń niż te kiczowate przedstawienie!
Discopolo, a nie teatr!
Lud się bawi i cieszy!
Książka telefoniczna, dalej pozostaje jedyna, jaka była w ich rękach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tingel - Tangel !!!

Tanie przedstawienie na peryferiach miasta! Może wszyscy się bawili, bo nam nie trzeba wiele! Brawa w pozycji stojących pacynek, inaczej (moda) nie wypada! Mimo wysiłków całego ośrodka kultury i „centrum” w Gdyni, to było przeżycie, egzotyki kultury oraz rozrywki w mieście z oknem na świat!!!
Więcej nam nie potrzeba. Dwóm aktorom rozdaję wyróżnienia za wysiłek i talent. Ale w tak beznadziejnej scenerii i dekoracjach, giniecie panowie!

Ps. czasami mieliśmy wrażenie ze jesteśmy w teatrze amatorskim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żenada

Poziom polskich kabaretów, do tego obrzydliwe powielanie stereotypów, sztuka przez małe "sz" dla januszy i grażyn.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

dobrze spędzony wieczór

Lekka komedia świetnie zagrana przez młodych aktorów. Doskonała rola Stasia - pozornie bohatera drugiego planu. Śmieliśmy się wiele razy aż do łez. Nie dlatego, że nie mamy gustu tylko dlatego, że tekst i wykonanie było dobre. Osoby poszukujące głębokich intelektualnie doznań zapraszamy na przedstawienia klasyków dramaturgii. Do wyboru także opera, najlepiej - Austria, Włochy. My spędziliśmy świetny wieczór oglądając ten spektakl. Słowa uznania dla całego zespołu z 15.06.2018.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji) (15 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji) . Dzieła wszystkie...

Kłopoty małżeńskie (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kłopoty małżeńskie . Kłopoty małżeńskie Mariusz Więcek i Jerzy Wójcicki...

KONCERT SYLWESTROWY - REWIA 00'S & BRITISH PART II (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: KONCERT SYLWESTROWY - REWIA 00'S & BRITISH PART II . KONCERT SYLWESTROWY -...

do góry