Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny fotograf! Polecam każdemu! wątek zamknięty Byłam w studio fotograficznym na sesji zdjęciowej, którą dostałam w prezencie...
~Basia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Błażej był fotografem na naszym ślubie :-) Polecamy! Super współpraca i piękne zdjęcia. Opinia pozytywna. wątek zamknięty Od naszego ślubu minęło już parę lat ale bardzo miło wspominamy współpracę z...
~Jola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Fantastycznie! wątek zamknięty Blazej jest fantastyczny! Robił nam zdjęcia w dniu ślubu, wesela i sesje....
~Beata White
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Polecamy MAZIARZA jako dobrego fotografa na ślub! wątek zamknięty Błażej był fotografem na ślubie mojej przyjaciółki, zdjęcia mi się bardzo...
~Ania i Arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

Super, bardzo polecam! :-) wątek zamknięty Fantastyczne zdjęcia i przesympatyczna współpraca, dziękujemy bardzo za...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

POLECAMY!!!!! wątek zamknięty Baaardzo dziękujemy Błażejowi za wspaniałe zdjęcia, każde jedno jest...
~Magda i Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Fantastyczne zdjecia z naszego slubu! wątek zamknięty Blazej byl fotografem na naszym slubie. Zdjecia wygladaja rewelacyjnie....
~Iwona Fussell
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Piękna pamiątka ślubna! wątek zamknięty Błażej był naszym ślubnym fotografem, który oprócz dostarczenia pięknej...
~Ania i Radek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Potrzebowałem dobrego nietypowego zdjęcia do CV - nie zawiodłem się :))))) wątek zamknięty Potrzebowałem "biznesowego" zdjęcia do nowego cv oraz mojej strony www....
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Polecam w 100% Bardzo dobra współpraca a zdjęcia jeszcze lepsze! wątek zamknięty Błażej był fotografem na naszym ślubie. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy,...
~Ania i Bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry