Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mile zaskoczenie wątek zamknięty Bylam w klubie w piatek, po dluzszej przerwie. Z poczatku troche sie...
~klubowiczka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Zawiedziony wątek zamknięty Chyba dobre czasy Miasta Aniołów minęły. Powróciłem do Miasta Aniołów po roku...
~Przemek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

Impreza urodzinowa Miasta Aniołów wątek zamknięty Byłem na szóstych urodzinach Miasta Aniołów. Mega impreza. Dawno się tak nie...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Naprawdę dobra restauracja wątek zamknięty W Gdańsku bywam średnio przez 4 miesiące w roku. Zawsze kiedy umawiam się ze...
~Kiełek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

nie polecam- nie wrócę tam wątek zamknięty Wybrałam się z koleżanką, zamówiona mała pizza podobno nie była taka zła choć...
~magak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Takie nic, takie coś, takie byle... wątek zamknięty Byłem na koncercie jazzowym, niestety ani koncert ani klimat mnie nie urzekł....
~stopkicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

MASAKRA wątek zamknięty ABSOLUTNIE NIE POLECAM , totalny brak klimatu, beznadziejna obsługa , alkohol...
~***
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

JAZZMANI - UCIEKAJCIE !!! wątek zamknięty “Jazz nad Motławą” to pułapka dla nieświadomych niczego Muzyków...
~i.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Nieprofesjonalna obsługa:( wątek zamknięty Uwaga!!!Kupując bilet wstępu na koncert będziesz naprawdę CZUĆ SIĘ...
~joanna
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

JAZZMANI - UCIEKAJCIE !!! wątek zamknięty Drodzy Jazzmani - OMIJAJCIE Miasto Aniołów Z DALEKA ! Panie Maćku - Pański...
~30+
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Totalna porażka wątek zamknięty Byłem po raz pierwszy i ostatni w tym klubie. Co prawda opłata za wejście i...
~Andre
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Anioły wyfrunęły z miasta Aniołów? wątek zamknięty Wczorajsza impreza to porażka... rezerwacja 20 zł, wejście po 10 zł. Za to...
~Jean
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Nowa obsługa :/ wątek zamknięty Witam Serdecznie... do Miasta Aniołow chodzilłam od kliku dobrych lat......
~Stała klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

Przesada. wątek zamknięty Będąc wczoraj w tym klubie zostałam nie miło potraktowana . z koleżankami za...
~m
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

masakra... wątek zamknięty Poszedłem ze znajomymi do Miasta Aniołów. Nastawialiśmy się na super impreze...
~Maciek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Profesjonalna obługa, świetny klimat wątek zamknięty Organizowaliśmy imprezę mikołajkową dla naszego klienta w restauracji....
~Teja Tur Marcelina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Zdecydowanie polecam ! ! ! wątek zamknięty Potrawy w Państwa restauracji to spełnienie naszych wszelkich kulinarnych...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Naprawdę polecamy wątek zamknięty Będąc w Gdańsku wstąpiliśmy na obiad do Miasta Aniołów, gdzie przemiła...
~Chłopaki z lublina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja. Menu bardzo dobrze skomponowane. Potrawy...
~turysta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Lokak godny polecenia wątek zamknięty Dość często bywam w tego typu lokalach i zawsze komentuję na forum i muszę...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
604

postów

356

wątków

do góry