Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dla mnie rewelacja! wątek zamknięty Uwielbiam Wasz lokal,glownie za muzyke,fajna obsluge:)Pozdrowionka dla Pana z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 listopada 2008

Julia - opinia wątek zamknięty ..... Jak dla mnie macie naprawde idiotyczne problemy. POZDRAWIAM NAJLEPSZY...
~Julia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Agresywny ochroniarz wątek zamknięty W zeszłym roku wybrałem się z koleżanką do Miasta Aniołów na koncert,teraz...
~kris
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Żałosne... wątek zamknięty Idąc do tego klubu na połowinki swojej szkoły szłam z dobrym nastawieniem....
~Oburzona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 października 2008

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Od wieczoru Panieńskiego mojej przyjaciółki (ikiedy byłam w tym klubie...
~Marysia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 października 2008

Słabo wątek zamknięty Po raz pierwszy wpadliśmy tam z chęcią zjedzenia ziemniaka, reklamowanego...
~bela
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 września 2008

Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziłam ten klub i jestem pozytywnie zaskoczona panujaca tam...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 września 2008

Super klub !!! wątek zamknięty Witam, dosyć często imprezuje w" Mieście Aniołów" , i muszę przyznać z całą...
~klubowiczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 września 2008

Do zbulwersowanej wątek zamknięty A propos komentarza i zdarzenia, które miało miejsce w ostatni piątek...
~\
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 września 2008

Super !!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Klub prezentuje się jak najbardziej Genialnie :) Kelnerki śa naprawde...
~Fantagira
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2008

TRAGEDIA wątek zamknięty Kilka dni temu byłam po raz pierwszy w MA i muszę stwierdzić, że była to...
~ZBULWERSOWANA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 września 2008

katastrofa wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam: klub dla dresiarzy którzy zdjęli dresy tylko na...
~jan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2008

żenada wątek zamknięty Niestety muszę przyłączyć się do opinii Ynes na temat Miasta Aniołów. Nie...
~bassai
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2008

wiocha!!!!!! wątek zamknięty Jeżeli tak wygląda miasto aniołów, to ja już wolę do piekła. Wstęp: płatny....
~Ynez
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 września 2008

Dziękuję za obiad, którego się nie doczekałam wątek zamknięty Oczekiwanie na kelnera - 40 minut, pani kelnerka przyszła dopiero po...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
603

postów

355

wątków

do góry