Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Zjedliśmy cztery rózne dania i wszystko było wysmienite
~Mariola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Miła obsługa, przystępne ceny i fajny klimat polecam wszystkim:)
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Rewelacyjne jedzenie wątek zamknięty Super potrawy wspaniałe ryby i rewelacyjna jagnięcina wszystko podane z klasą...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

RESTAURACJA wątek zamknięty Cześć, chciałem wszystkim polecić. Dawno nie zaglądałem do Miasta Aniołów,...
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Wizyta bardzo udana wątek zamknięty Do Miasta trafiłem z przyjacielem, i to był dobry wybór, zjedliśmy b. smaczne...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Dziękuję!!!!!!❤ wątek zamknięty To moja druga impreza w tym miejscu i nie ostatnia!!!!❤ Muzyka dla...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Sobotnia impreza wątek zamknięty Bardzo mila obsługa, szczególnie na VIPie :) Polecam wszystkim!
~Jakub
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Restauracja super wątek zamknięty Byłam z koleżanką potrawy pysznie udekorowane i smakowite. OBSŁUGA na...
~Ela
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Rewelacja wątek zamknięty Pyszne jedzenie! Najlepsze w 3m. POLECAM!!!
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

SUPER !!! wątek zamknięty Przepyszne jedzenie , miła i kompetentna obsługa, konkurencyjne ceny. Gorąco...
~Szymon Świątek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Rewelacyjna impreza wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa baru. Polecam wszystkim, którzy lubią dobrą...
~Włodek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Impreza! wątek zamknięty Do Miasta Aniołów przyszedłem z polecenia znajomych i jestem bardzo...
~Michał
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Wspaniale przyrządzone świeże ryby. Nigdzie nie jadłam lepiej podanej...
~Emma
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Polecma wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, w szczególności krewetki :) Obsluga na wysokim...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Witam, po wielokrotnych poleceniach znajomych w końcu zdecydowałam się zjeść...
~Pani Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Bardzo klimatyczne miejsce !!! wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce, super klimatyczne, Przepyszne jedzenie, miła obsługa......
~Kaśka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Rewelacyjne jedzenie. wątek zamknięty Przepyszna świeża ryba i ogólnie fajna barka. Gorąco polecam. !!!
~Dzoana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

polecam wątek zamknięty Bylem w restauracji w sobote i jestem pozytywnie zaskoczony. Jedzenie dobre i...
~Aleksander
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Melonez - opinia wątek zamknięty Witam. Serdecznie polecam klub, obsluga fantastyczna, muzyka na poziomie,...
~Melonez
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Zawiodłem się wątek zamknięty Byłem dzisiaj w restauracji Miasto Aniołów, niestety, ale chyba upadłych. Na...
~Upadły anioł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
603

postów

355

wątków

do góry