Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja. Menu bardzo dobrze skomponowane. Potrawy...
~turysta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Lokak godny polecenia wątek zamknięty Dość często bywam w tego typu lokalach i zawsze komentuję na forum i muszę...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Ogólnie wątek zamknięty W Święto Niepodległości wybraliśmy się ze znajomymi na obiad do Miasta...
~Filip Idziak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

dobre Polecam wątek zamknięty Jedzonko pyszne dobrze przyządzone ślicznie podane POLECAM !
~Kwiatek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty W sobotę byliśmy na obiadku rodzinnym, przesympatyczna pani kelnerka bardzo...
~Konsumentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

ŚWIETNA KUCHNIA wątek zamknięty byliśmy dziś na obiedzie z dziećmi chcieliśmy powiedzieć że jedliśmy...
~domin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2010

Piooteros - opinia wątek zamknięty Polecam jestem tam co tydzień muza super towarzystwo też nie wpuszczają...
~Piooteros
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 września 2010

Odnośnie ochrony wątek zamknięty Nie rozumiem o co Wam chodzi z tą ochroną, pojawiam sie tam regularnie ze...
~klubowicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 września 2010

Rewelacja wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten klub, byłam tam kolejny weekend z rzędu i naprawdę...
~Mamba
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 września 2010

Nie polecam przez "bramkarzy" wątek zamknięty Wybraliśmy ta restaurację (klub),żeby usiąść ze znajomymi,wypić piwko zjeść...
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2010

the Pin Dolls wątek zamknięty byłam w czwartek na koncercie w Mieście Aniołów. Po raz pierwszy usłyszałam...
~majka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2010

Nie zgadzam się z opinią kogoś kto obraził bramkarzy!!! wątek zamknięty Byłam w Mieście Aniołów nie jeden raz i nie dwa. Bramkarze byli zawsze mili i...
~Klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu!!! wątek zamknięty Wybrałam się tam z rodziną na "podwieczorek" zamówiliśmy: puchar lodowy, 3...
~kari
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Robert - opinia wątek zamknięty Super się bawiłem
~Robert
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lipca 2010

Absolutny brak kultury ze strony ochrony wątek zamknięty Panowie "ochroniarze" to jakaś pomyłka... Absolutny brak kultury ( co do...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 czerwca 2010

rewelacja wątek zamknięty Impreza z****....,muzyka świetna, klimat doskonały, a barmani wprost...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

PEŁEN PROFESJONALIZM!!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam ten lokal szczególnie na zorganizowanie wszelkich imprez...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Bardzo sympatyczny lokal i obsługa w restauracji,pyszna pizza. wątek zamknięty To moja 1 wizyta w tej restauracji i bardzo pozytywne wrażenie wyniosłem i...
~sebek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2010

zadowolona - opinia wątek zamknięty Często bywamy z rodziną na obiadkach niedzielnych w Mieście. Obsługa miła i...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Super lokat i obsługa wątek zamknięty Tak jak już zapowiadałem, chciałem napisać kilka cieplych słów na temat...
~Max
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
608

postów

358

wątków

do góry