Widok

Miejsce na 18 urodziny :)

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Witam
Szukam od jakiegoś czasu miejsca na tą imprezę, lecz nic nie mogę znaleść. Dom działkowca nie chcą wynająć na 18 urodziny remizy w redzie też nie :( Klub raczej odpada... Najlepszy byłby jakiś domek czyli sala, łazienka i jakieś 2 pokoje to byłby ideał, ale może też być jakaś salka na około 70 osób, najlepiej w okolicach Gdyni lub trójmiasta :) Znacie takie miejsca ? Bardzo prosiłbym o pomoc. Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szukaj w "DOMACH WESELNYCH " :p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znac nie znam ale chetnie sie wbije na ten balet Elo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
jaki termin Cie interesuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może Nowa Restauracja Finezja nad morzem w gdańsku??
Dwupiętrowa, elegancka sala, wystrój, bar. Pyszne jedzenie no i ta Obsługa..:P Co najważniejsze nie drogo. Osobiście gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja robiłam swoje 18-ste w Pitstopie w Gdynia znajduja sie na ulicy Weglowej chyba. Fajny kameralny klub z dobra obsluga, idzie tam sie z nimi dogadac, tylko trzeba dobrze porozmawiac. Generalnie buylo nas ok 60osob 40 dziewczyn i 20 cetow, bylo milo, pan z obslugi w miedzy czasie pracujac na barze zmienial nam muzyke na wybrane utwory z naszej listy a normalnie leciala sobie play lista. Cena naprawde dobra jak za wynajem na wylacznosc. Moge spokojnie polecic ten klub, nawet od tamtego czasu lubie tam czasem zajrzec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cześć! :) Też zastanawiam się na PitStopem i mam pewne wątpliwości. Jeśli będziesz tak miła, podasz mi swoje gg oraz odpowiesz na kilka pytań to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam, Michał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile płaciłeś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też robiłam w Pit Stopie na ok. 80os. w tamtym roku i było fajnie, dodatkowym atutem jest niska cena. Ja akurat robiłam w piatek z kolezanka tak wiec cena na osobe wyniosla nas po 300zł ale w w czwartek slyszalam ze jest jeszcze taniej. Namawiam jednak do rozmowy z obsluga dotyczaca mozliwosci wniesienia wlasnego alkoholu, lub umowienia sie na rabaty na barze na wyznaczone drinki, ja mialam taka mozliwosc, niestety moi koledzy z klasy :) jak zawsze musieli kombinowac na boku za co organizator ma prawo przerwac impreze, na szczecie tak sie nie stalo, alkohol zostal im odebrany i oddany dopiero na koniec imprezy. Impreza byla super do tej pory czuje pasy na pupie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pasy na pupie?
Kobiet się nie bije nawet kwiatkiem a na osiemnastkę podrzuca 18 razy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
zrób na dworcu bedzie fajnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja proponuje pub69 na oxywiu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A może

http://www.arena.rudykot.pl

polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dworek Gościnny w Gdańsku http://www.weselegdansk.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lokali jest pełno - wszystko zależy jeszcze od budżetu.
>>>>> RZUCAM PALENIE >>>>> UCZĘ SIĘ FOTOGRAFII >>>>> WYCHODZĘ ZA MĄŻ >>>>>

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na takie okazje najlepszy chyba bylby lokal, proponuję wybrać któryś z tych http://bankietyikonferencje.pl/ tam można znaleźć coś interesującego w różnym klimacie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wybór lokalu raczej nie jest niczym trudnym, szczególnie, że pełno jest ich niemal na każdym kroku. Jednak osiemnaste urodziny powinny być czymś naprawdę wyjątkowym, dlatego warto je w jakiś sposób urozmaicić. Myślę, że bardzo słusznym wyjściem jest wizyta na torze gokartowym A1Karting - http://a1karting.pl/, ponieważ jest to chyba jeden z najlepszych torów. Organizuje się na nim często różnego rodzaju fajne imprezy i przyjęcia. Super. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Domowkastudio.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może znacie jakiś lokal tak na 20 osób w okolicach Przymorza?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam party hause w Sopocie lokal graniczy z lokalami mieszkalnymi co skutkuje wizyta policji o godz 22 mandatem 20płn i nie potrzebnymi nerwami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kręgelni, byle alko było :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz sprawdzić w Piwnicy Rajców. Byłem tam na urodzinach i było super. Polecam Ci tez zwrócić uwagę na BeerWall - super sprawa a piwa mają przednie. Jedzenie i obsługa tez ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwnica Rajców jest w porządku. Byłem tam ostatnio na osiemnastce i super się bawiliśmy. Dobre piwo miła obsługa fajny klimat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Leborku jest super lokal na taka imprezę. Organizowałem tam swoje urodziny i było super. Bardzo miła właścicielka można si z nią dogadać i chętnie pomoże przy organizacji. Zaserwowali smaczne jedzonko. Polecam. Ceny też mają przyzwoite
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lębork i impreza dla 18 - latka. Koledzy i koleżanki w większości bez własnego transportu bedą sie teleportowaly. Tak tylko myśle bo, forum z trojmiasta a nie leborka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz uderzyć tutaj http://piwnicarajcowgdansk.pl/pl/. Byłem tam ostatnio na urodzinach kolegi i było super. Super klimacik, smaczne jedzonko no i piwo pierwsza klasa (ważone na miejscu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynajmijcie sobie dom, albo apartament i zróbcie imprezkę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy większej imprezie faktycznie lepiej jest wynając sale. Po prostu dla wygody tak aby nie musieć sprzatac potem w domu. Wychodzicie z czystego domu i potem do niego wracacie.
Jesli chodzi o prezent to propozycja ode mnie:
http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2773:podaruj-lot-w-tunelu-aerodynamicznym-w-katowicach-w-prezencie&Itemid=495

Mianowicie lot w tunelu aerodynamicznym. Opcja moim zdaniem bardzo ciekawa, szczególnie w sytuacji w której składa sie na prezent wiele osób. Dzięki temu prezent moze być sensowniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeśli nie masz upatrzonego podarku to zajrzyj na blog http://niesamowityprezent.pl gdzie znajdziesz podpowiedzi co kupić. Są tam przykłady nietuzinkowych i oryginalnych prezentów. Może wybierzesz cos odpowiedniego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam w Krzesznej u Pani Gosi;) we wierzycy tez są super domki no ale to jest kawałeczek od Trójmiasta:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam 18 w stacjaimpreza.eu w Gdyni bardzo fajny lokal przestronny wnosisz własny alokhol itp
w gdańsku byłam na 20-stce kolegi w laundromat.com.pl spoko lokal tez na urodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry