Widok

Mieszkańcy ulicy Jasia i Małgosi

Szanowni Mieszkańcy ulicy Jasia i Małgosi,

Czy możecie napisać w jaki sposób udało się Wam położyć płyty yomb na Waszej ulicy?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.malro.eu/Instrukcja%20monta%C5%BCu%20p%C5%82yt%20YOMB.pdf
Mam nadzieję, że pomogłem.
Nie ma za co.
Czuwaj
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Z tego co słyszałem to mieszkańcy się składali na płyty a Gmina położyła. Może ktoś mieszkańców się wypowie jak było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie też to interesuje. Nie ma tu żadnego mieszkańca tej ulicy, żeby napisał z jakiej inicjatywy i funduszu zostały położone płyty?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieszkam na Jasia i Małgosi od 8 miesięcy i mnie tak samo zaskoczył widok płyt na tej ulicy, jak Was :) Nikt wcześniej nie odwiedził nas z pytaniem, czy się do nich dorzucimy, więc nie wiemy nawet z czyjej inicjatywy to cudowne zdarzenie miało miejsce (a chętnie bym się dowiedziała, bo przydałoby się więcej tych płyt- również na dalszym odcinku tej drogi). Jeżeli to mieszkańcy zrzucali się na płyty, to chyba pytali tylko niektórych osób ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie pisze bo to gmina położyła nikt sie nie składał ktos cos.... wiecie jak to jest na tej ulicy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niedawno wycięto przy naszej ulicy cały brzozowy lasek, prawdopodobnie powstanie tam jakieś małe osiedle - być może zrobienie dojazdu było wymogiem rozpoczęcia inwestycji i musiał zrobić to deweloper? Potwierdzam, że mieszkańców nikt o nic nie pytał, nie było żadnych zrzutek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Deweloper rozpoczyna inwestycję od budowania drogi? Nie w naszej wiosce. To nie ten trop. Trop prowadzi do Gminy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MIeszkam na Jasia i Małgosi. Płyty na naszej ulicy to inicjatywa gminna i przygotowanie do utworzenia strefy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do czego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry coś urwało. Strefy do 30 km/h i skrzyżowań równorzędnych w ciągumulicy Pszennej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do przygotowania skrzyżowań równorzędnych kładą tylko 20 metrów. A u Was jest znacznie więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakiś cichociemny urzędnik z żukowa tam zamieszkuje i "sobie zrobił"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim płyty położyli na ul. Pszennej a nie na Jasia i Małgosi, chyba, że ktoś policzy te kilkanaście płyt na zakręcie. Cała Pszenna ma być wyłożona płytami, więc gmina uzupełnia. Dlaczego zaczęła od nas, a nie połączyła ulicy dalej z Lipową nie wiem, ale nie narzekam.
Mieszkańcy Pszennej 145 składali się na płyty, by nie było przerwy pomiędzy drogą ułożoną przez gminę, a wjazdem na osiedle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To też jest śmiech, że mieszkańcy musieli się składać na płyty aby nie było przerwy na wjeździe do osiedla. Takie rzeczy powinny być robione z automatu - logika. Na zakręcie Sąsiad też miał świetny pomysł z ułożeniem tych drewnianych bel wzdłuż swojego dojazdu.... I potem tak wygląda to nasze Banino.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry