Widok

Mieszkanie w Gdańsku przy lesie - gdzie?

Hej, chciałam się zapytać, czy znacie jakieś osiedle mieszkaniowe w miarę nowej zabudowie w Gdansku, gdzie jest bardzo blisko las? Chodzi mi o dzielnice takie jak wrzeszcz, oliwa, niedźwiednik. Aktualnie poszukuję mieszkania do kupienia, ale nie zalezy mi na bliskosci kina i centrum handlowego, tylko jakiegos sporego parku, czy lasu. Aktualnie wynajmuje mieszkanie we wrzeszczu - bretowskiej bramie, gdzie las jest jak tylko wyjde na furtkę, ale kupno mieszkania w tej inwestycji zostało mi odradzone, ze względu na zaniedbania wewnąrz wspólnoty, która olewa konserwacje budynku i jego otoczenia. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie ceny za metr cie interesuja ? Troche tych osiedli od developerow jest przy czym blizej miasta wyjdzie Ci 7-8 tys za metr, blizej obwodnicy 5-6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

wymiana drzwi (9 odpowiedzi)

Będę potrzebowała wymienić drzwi do swojego mieszkania w bloku. Jakie drzwi polecacie? Chciałabym...

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

do góry