Dzisiaj odbyłem egzamin praktyczny w PORD. Teoria w palcu a praktyczny... BAJKA! Godziny spędzone z P.Krystianem Selonke przyniosły wielki efekt. INSTRUKTOR NA MEDAL. Potrafi WYTŁUMACZYĆ KAŻDEMU, nawet jeśli ciezko kapujecie czasami to nie martwcie się:D Jesteście w dobrych rękach i to jest pewne! Co jest najważniejsze. Szkolenie Teoretyczne również na wysokim poziomie. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Mówią "Nie da sie zdać za pierwszym razem" Jestem chodzącym dowodem, ze można wybierając
tą szkołę i przede wszystkim instruktora z którym jest bardzo fajna
atmosfera nauki. Wszystkie egzaminy za PIERWSZYM RAZEM. I co? Można? MOŻNA! :D Kursant także musi dołożyć wszelkich starać aby zdać bo instruktor nie zda za nas egzaminów o tym trzeba też pamiętać. Trasy na egzaminie praktycznym się nie bałem. Dobrze były mi znane skrzyżowania w końcu jeździłem nimi aż do skutku nawet proste rzeczy trzeba szlifować. Co by tu jeszcze powiedzieć? Obsługa klienta także na "tip top" Powiem szczerze. CIESZĘ SIE, ZE WYBRAŁEM ELCAR I TEGO INSTRUKTORA. Nie ma co sie bać egzaminów w PORD, Elcar przygotuje Was NA PEWNO do tego egzaminu bez wątpienia! :)