Widok

Moja niania będzie wolna od września!!!

Sprzedam Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdyby ktoś szukał niani dla swojego dziecka, to mogę z czystym sumieniem polecić swoją. Będzie wolna od września, bo Maja idzie do przedszkola.

Pani jest ciepła, kochająca, traktuje Maję jak swoje własne dziecko :)
Nie ma wykształcenia pedagogicznego, jest niania z zamiłowania. po prostu lubi zajmować się dziećmi i uważam, że to jest najważniejsze.
Pomaga Mai rozwijać wyobraźnię, bawi się z nią twórczo, spędza dużo czasu na dworze (Maja ma nawet ulubioną koleżankę z piaskownicy).
Maja codziennie czeka na jej przyjście z niecierpliwością, uwielbia spędzać z nią czas. Sąsiedzi sami (nie pytani) zaczepiają mnie i mówią, że super niania nam się trafiła :) Myślę, że nic więcej dodawać nie trzeba :)
Niania mieszka na Przymorzu.

Gdyby ktoś był zainteresowany, to mogę podesłać jej namiary na maila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, niania zajmuje się małą u nas w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewwa,
To ja poproszę namiary na maila: miodkowa@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z jakiej okolicy jest niania i jaki mniej więcej wiek, gdynia gdańsk?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niania mieszka w Gdańsku na Przymorzu i ma 47 lat. Ma samochód, więc dojazdy pewnie nie będę problemem.
Ona chętnie spędza z małą czas na dworze, sama proponuje wycieczki np. do ZOO.
Sama wychodzi z różnymi inicjatywami, nie raz podpowiedziała mi co robić w różnych sytuacjach (ale nie nalega, gdy ja wole zrobić inaczej, tylko się stosuje do zaleceń).
Angażuje się w opiekę także emocjonalnie. Przejmuje się małą, gdy coś jej dolega także poza godzinami "pracy". Nie jest to dla niej tylko "odbębnię i idę".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam, Mai niania jest świetna wszystkie dzieci wraz z moja corka lgną do niej potrafi je zainteresowac i wciagnac w zabawe na podwórku, ma naprawde super podejście do dzieci!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślisz, że Twoja niania tak dorywczo też byłaby chętna? Czy tylko na pełny etat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamila, dzięki za popracie :)
*
Karolinka, nie wiem jak to jest szczerze mówiąc. U mnie jest na pełen etat w sumie od 7.45 tak do 16.15 (jak potrzebuje, to dłużej zostaje).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poproszę o namiary na meila pyza2001@yahoo.com
dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam namiary przed chwilą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z całym szacunkiem, ale proszę o nie spamowanie wątku.
*
A jeśli chodzi o moja osobistą opinię, to podejrzewam, że oni nie chcieli z Tobą współpracować, bo wiedzą, że po pierwsze różnie bywa i nie byłaś już "pewna osobą" (może za 2 tygodnie będziesz miała przymus leżenia i co wtedy?), a po drugie wiedzą, że za niedługi czas nie będziesz dawała rady fizycznie po prostu... Tak działa ciąża niestety.
Możesz zapewniać, że czujesz się super, ale co będzie jutro czy choćby za tydzień, to tego nie wiesz... Nie możesz dać gwarancji, bo to nie zależy od Ciebie.
Przykre jest to, że nie dali Ci czasu na ewentualne znalezienie pracy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam najmocniej, niestety usunąć nie mogę.

Sytuacja z rodzicami była strasznie skomplikowana. Generalnie po roku, które spędziłam z dziećmi wciąż byli co do mojej osoby nieufni. Pierwszy raz spotkałam się z tak (przepraszam za proste określenie) "dziwnymi" rodzicami. Przez długi czas opiekowałam się dziećmi i nigdy, przenigdy nie dostawałam "instrukcji obsługi" do dzieci. Np:
o 7:00 210ml gęstej kaszki, jeśli jej nie wypije, bądź wypije tylko pół natychmiast daj jej 2 danonki o smaku bananowym, jeśli nie zje utrzyj jej jabłko.
o 9:00 zrób jej śniadanko, 2 jajeczka bez soli i pieprzu broń Cię Panie Boże ażebyś nie dodawała majeranku do tego kawałek chleba, jak nie zje..........i tu podaje sto tysięcy opcji. Nie spotkałam się absolutnie z takim spisem i to do 2 dzieci, mówiłam, prosiłam o wolną rękę, bądź też o jakąkolwiek swobodę- jak grochem o ścianę.

Jak mnie zwalniali zaproponowali prace dorywczą na telefon za 5zł/h -3h na dzień max.

Dodam jeszcze, że nie było przypadków omdleń, wymiotów itp itd w naszych rodzinach, Skoro ja 3 miesiąc czuję się wyśmienicie i mam mnóstwo niespożytkowanej energii to nie wiem dlaczego nie można zaryzykować.

CIĄŻA TO NIE CHOROBA! :)

pozdrawiam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cóż... są rodzice, które chcą mieć wszystko po swojemu... I nie ma co narzekać.
*
Przypominam, że chętnie podam namiary do swojej opiekunki. Uważam, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam specjalnie dla osób, które szukają niani, a nie widziały tego wątku...
Bardzo chcę pomóc mojej opiekunce, bo na prawdę jest świetna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt wiecej nie szuka niani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poprosze namiar!!
adasza@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłane na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bylabym zainteresowana opiekunka tylko my jestesmy z moreny i czy to nie jest problem z dojazdem.I ile jesli moge wiedziec nianai oczekuje wynagrodzenia? moj meil: fendik@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam namiary.
Nie wiem niestety czy Morena to bedzie jakis problem, ale wydaje mi się, że z Przymorza to nie jest tak daleko :) więc zadzwoń najlepiej i się dowiedz.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę na gosia7111@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam, ale w prywatnej wiadomości na forum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o namiary na nianię. Szukam opiekunki najlepiej na 'od zaraz' madzia6@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry