Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ortopedia wątek zamknięty Pomimo powszechnie znanych komentarzy na temat służby zdrowia, że leczyć...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

nie polecam wątek zamknięty lata temu włożył mnie w gips na 2 miesiące z powodu wypadające rzepki, potem...
~des
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

rejestracja—porażka wątek zamknięty Panie pracujące w rejestracji chyba pomyliły sie z zawodem. Niemiłe,...
~justyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

DR. Andrzej Zinkiewicz wątek zamknięty świetny lekarz, super podejście do pacjentek. Wszystko bardzo dokładnie...
~Hania
10

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Rehabilitacja wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, godziny przystępne. Panie rehabilitantki są bardzo...
~JK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Tomasz Mionskowski -laryngolog wątek zamknięty Był ktoś u niego?Dobry jest jako lekarz?Bo nie wiem do kogo się zapisać w...
~Kasia
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Przychodnia Jagiellońska wątek zamknięty Generalnie, to chciałabym powiedzieć parę słów o przychodni na...
~anonim8
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

dr Piotr Jaworski - chirurg - ortopeda wątek zamknięty Jestem zaszokowana zlymi opiniami na temat pana doktora. Ja jestem wrecz...
~Alicja
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

magda - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług przychodni parę razy i jestem zdowolona, pani doktor...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Zadowolony Pacjent wątek zamknięty Już kiedyś korzystałem z usług tej przychodni i nie miałem zastrzeżeń, ale po...
~Patryk F
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

niemiła obsługa wątek zamknięty w rejestracji jest bardzo niemiła obsługa pani rejestratorka nie chciała...
~syla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

nie polecam!!! wątek zamknięty Moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu. pani dr przyjmująca w pokoju...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

dr T.Masiak lekarz bez powołania wątek zamknięty poszedłem do przychodni na drugi dzień po wypisaniu z oddziału ratunkowego po...
~Waldek
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2013

dziękuje wątek zamknięty chciałam bardzo podziękować panu dr T.Masiakowi za profesjonalne podejście do...
~Maria
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

przychodnia "Jagiellońska" wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować dr Beacie Byczkowskiej za troskę,...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

Fajna przychodnia... wątek zamknięty Dobra przychodnia na poziomie, zawsze odebrany telefon,porada do jakiego...
~nena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Tragiczna praca rejestracji wątek zamknięty W dniu dzisiejszym usiłowałam dostać się do lekarza internisty, odstałam w...
~Danuta Świtalska
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

zenada wątek zamknięty witam nie dość ze musisz zapłaci kasę za usługę to oczywiście pani w...
~lulek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Wspaniały Dr.Zinkiewicz???? wątek zamknięty Tak wspaniały tez kiedys byłam tego zdania Ale tak naprawdę Jest dobry jak...
~PACJENTKA2
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Jaworski ortopeda wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Jaworskiego .Doskonały fachowiec...
~romka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

76

wątków

do góry