Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rejstratorki w przychodni wątek zamknięty Te panie są wredne i oschłe-jak im praca nie pasuje to niech ja zmienią a nie...
~pacjent
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Nieodwołana wizyta wątek zamknięty Ucieszyła mnie możliwość elektronicznej rejestracji /łatwiej umówić się na...
~Dana
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Poradnia ginekologiczna wątek zamknięty Cieszyłam się wprowadzeniem elektronicznej rejestracji bardzo krótko.Dzisiaj...
~Danuta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

S.... wątek zamknięty Całkowicie nie polecam tej pani doktor. Po pobycie na izbie przyjęć i...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Re:ORTOPEDA wątek zamknięty Moje poprzedniczki mają racje-ortopeda w przychodni to wielkie...
~Halina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

Opinia o dr.Ślusarskiej-laryngolog wątek zamknięty Bardzo sympatyczna pani w średnim wieku,stara się dobrać leki do potrzeb...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2010

Dr.Bieliński-laryngolog wątek zamknięty Facet chyba minął się z powołaniem,nie miły i arogancki,robi łaskę by chorego...
~anomim
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Dr.Ślusarska-laryngolog wątek zamknięty Był ktoś może u niej?Dobra jest jako laryngolog?
~pacjent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

przychodnia jagiellońska wątek zamknięty Przychodnia tragiczna, lekarze robią łaskę że pracują (miałam kontakt z 3...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

O ortopedzie wątek zamknięty Chce wyrazic swoje ogromne niezadowolenie z obsługi pacjenta. Lekarz ortopeda...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2007

Przychodnia, która codziennie odmawia pomocy pacjentom. wątek zamknięty W rejestracji telefon godzinami zajęty albo nikt nie odbiera. Lekarzy...
~Agnieszka Nowak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Opinia o ortopedzie wątek zamknięty pomijając fakt że dodzwonienie się do tej przychodni graniczy z cudem to...
~XXX
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2008

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim pacjentkom wspaniałego ginekologa dr Andrzeja Zinkiewicza...
~Danuta Świtalska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 maja 2008

ocena wątek zamknięty W żaden sposób nie można się dodzwonić,mam małe dziecko i mieszkam daleko...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 marca 2008

dr Zinkiewicz wątek zamknięty Zgadzam się z Panią w 100%. Dr Zinkiewicz to wspaniały lekarz i zarazem...
~beata szynaka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

Uwaga na kwalifikacje wątek zamknięty W przychodni jako laryngolog zatrudniona jest pani, która nie ma...
~A. Grzeczka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

76

wątków

do góry