Dom Przyjęć Okolicznościowych

Sale okolicznościowe

Gdańsk, Karola Kurpińskiego 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cudowne miejsce! wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za profesjonalne zorganizowanie przyjęcia weselnego!...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Wszyscy Zadowoleni wątek zamknięty Jestesmy tydzień po weselu. Wesele bylo na 55 osób. Wszyscy się ładnie...
~Adam i Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2011

Było cudownie wątek zamknięty Takie lokale jak Na wzgórzu na zawsze pozostaną w pamięci.Jestem Dj-em i jest...
~Martin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

GORĄCO POLECAMY !!! wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie naszego przyjęcia weselnego :-)...
~Iza & Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

Sylwester 2010/2011!! wątek zamknięty Witam wszystkich!Bylem na Wzgorzu na Sylwestra,wszystko bylo by ok gdyby...
~Arek!
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

Urzekło mne to miejsce.... wątek zamknięty Urzekło klimatem wewnątrz i na zewnątrz.Zabawa była przednia,oprawa muzyczna...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

REWELACJA!!!!!!!! wątek zamknięty Miałam tam wesele 14 sierpnia 2010 POLECAM w 100%!!!!! Przemiła obsługa,...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

REWELACJA wątek zamknięty W DNIU 06-08-2010 ODBYŁ SIĘ NASZ ŚLUB I BYŁO REWELACYJNIE OBSŁUGA W 100 %...
~SYLWIA I MARCIN
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2010

same superlatywy wątek zamknięty Bardzo polecam - własciwie z każdego powodu. Idealne dla wesel do 60 osob....
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Rewelacja wątek zamknięty Nasze wesele odbyło 8 maja 2010. Było rewelacyjnie, Pani właścicielka to...
~Panna Młoda i Pan Młody
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Kamil i Kamila - opinia wątek zamknięty chcielibysmy jeszcze raz bardzo podziekowac za zorganizowanie wesela, ktore...
~Kamil i Kamila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 maja 2010

Wspaniałe wspomnienia z wesela :) wątek zamknięty Wesele odbyło się w styczniu 2010r...zima, śnieg, trzaskający mróz...a...
~Elżbieta (matka pana młodego)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

bardzo polecam wątek zamknięty Robiłam na tej sali urodzinową niespodziankę dla mamy z okazji jej urodzin i...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 stycznia 2010

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecić możemy ten lokal do zorganizowania przyjęcia...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

Udane wejście w Nowy Rok :) wątek zamknięty Byłem u Państwa na zabawie sylwestrowej i muszę przyznać, że mi się bardzo...
~gość
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty W dniu 12 grudnia odbyło się w tym lokalu nasze wesele, a dnia następnego...
~Hania & Jack
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

100 % zadowolenia wątek zamknięty Świetna obsługa, bardzo dobre jedzenie, pięknie przystrojona sala. Na prawdę...
~Sylwia i Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

ANDRZEJKI wątek zamknięty Gdybyśmy chcieli dyskoteki, to byśmy poszli do klubu. Muzyka do tańca, nam...
~Magda i Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

Muzyka z radia byłaby lepsza. wątek zamknięty DJ ... Byłem na imprezie Andrzejkowej a czułem się jak bym był na weselu....
~jeszmar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 listopada 2009

Obsługa fachowa ale właściciele niemili i bez wyobraźni NIEWARTO wątek zamknięty Obsługa fachowa ale właściciele niemili i bez wyobraźni NIEWARTO Zgodnie z...
~Szymon
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

95

wątków

do góry