Dom Przyjęć Okolicznościowych

Sale okolicznościowe

Gdańsk, Karola Kurpińskiego 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !! wątek zamknięty Miałam tam wesele na 55 osób. Serdecznie polecam !! Miejsca starczyło dla...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Wspaniałe wesele! wątek zamknięty 22 sierpnia odbyło się tam wesele mojej córki, postanowiłam napisać opinię...
~Ewa N.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 października 2009

Fajnie i miło wątek zamknięty miałem okazję poprowadzić imprezę weselną mojego kolegi, i powiem tak...
~Marek DJ nie weselny :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

super wątek zamknięty minol prawie juz rok od mojego wesela -i trzeba przyznac ze panie prowadza...
~adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

ślub z 1.08.2009 wątek zamknięty Witam! 1.08.09 odbyło się tam Nasze wesele a potem poprawiny! i cóż możemy o...
~Gosia i Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

panna mloda - opinia wątek zamknięty Przede wszystkim ukłon w stronę przesympatycznych Pan kelnerek!!!!!Lokal...
~panna mloda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

REWELACJA wątek zamknięty W dniu wczorajszym odbyło sie nasze wesele w tym lokalu. Jednym słowem - R E...
~Agnieszka i Jacek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

OBSLUGA wątek zamknięty Tego wieczora (27.06.) obslugiwalam to wesele. Bardzo milo mi czytac ze...
~karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

Miło, sympatycznie,kameralnie wątek zamknięty Ciesze się ,ze zdecydowaliśmy się właśnie na to miejsce. Za niewygórowaną...
~Aniuko
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lipca 2009

BRAWO! wątek zamknięty ŚWIETNY KLIMAT, EXTRA IMPREZA, JEDZONKO SMACZNE. SUPERSZYBKA, DYSKRETNA I...
~Matra Klimowicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Dom z klimatem wątek zamknięty Jako goście weselni po raz 1 byliśmy tam w sierpniu. Tak nam się podobało,...
~Renata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Ach........:):):) wątek zamknięty To był wieczór...Poszłam jak na czyjeś wesele, a poczułam się jak na własnym....
~Julia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

POPROSTU XXX WIEK!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim jedzonko jest ok,obsługa jeszcze lepsza a niewspomne o...
~lysyseba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

Niespodzianka! wątek zamknięty Długo szukaliśmy odpowiedniego lokalu, polecili nam go znajomi którzy robili...
~dopiero poślubiona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Po prostu super wątek zamknięty Wszytko nie nagannie przygotowane, cena ok, polecam wszystkim
~tomekk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

95

wątków

do góry