Widok

Najlepsza szkoła tańca w Gdańsku!

Chodzę do DF od dawna na burleskę i jazz i jest to najfantastyczniejszy czas w tygodniu! Instruktorka jest genialna, cierpliwa, powtarza elementy choreografii czasami do znudzenia. Każdy układ jest inny, są ćwiczone przez jakieś 3-4 zajęcia, więc nie ma czasu się nim znudzić.
Dziwią mnie negatywne opinie na temat zajęć, ponieważ ja się nie spotkałam z tym, żeby od roku ktos nie nadążał za choreografią... Ja jak najbardziej polecam!
Moja ocena
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Burleska

Zajęcia burleski są na stałe wpisane w moim grafiku. Przyznaje na początku było mi trudno z racji mojej niewiedzy dotyczącej tańca nie miej jednak osoba prowadząca spowodowała, że zaczęłam pracować nad sobą. Doceniam pracę instruktorki nad takimi jak ja ;-). Zajęcia burleski dają mi wiele radości a samą instruktorkę uważam za wspaniałą prowadzącą, jest to osoba z pomysłami , duszą, wyczuciem, taktem i po prostu uwielbiam te zajęcia. Układy są powtarzane, nie są nudne, muzyka ciekawa i fajne dziewczyny w grupie. Zajęcia bardzo polecam i proponuje nie zrażać się na pierwszych tylko dać nam szansę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry